Core Cpu Podręcznik Call4tel Nx S O 8 Series

Core Cpu Podręcznik Call4tel Nx S O 8 Series to zaawansowana jednostka operacyjna dla systemów zaprojektowanych do obsługi szerokiego zakresu zastosowań. Posiada ona wbudowany procesor ARM Cortex-A8, 128MB pamięci RAM, 4GB pamięci flash, port Ethernet 10/100 Mbit/s oraz port USB 2.0. Jednostka ta jest wyposażona w specjalnie zaprojektowany interfejs API i jego aplikację, aby umożliwić komunikację z pozostałymi elementami w systemie. Core Cpu Podręcznik Call4tel Nx S O 8 Series został zaprojektowany z myślą o pracy w środowiskach szczególnie trudnych warunkach, takich jak ograniczone zasoby energii, ograniczone zasoby pamięci i ograniczony dostęp do Internetu.

Ostatnia aktualizacja: Core Cpu Podręcznik Call4tel Nx S O 8 Series

CAMdivision jest największym partnerem SIEMENS Digital Industries Software w Polsce. Oferujemy rozwiązania CADX/PLM w oparciu m. in o NX CAD/CAE/CAM, Tecnomatix, Teamcenter, Fibersim i Solid Edge.

Naszej działalności nie ograniczmy tylko do wdrożeń oprogramowania. Wydajemy m. in. książki do NX CAD, NX CAM, NX Mold, NX Progressive, VoluMill i Solid Edge w formie drukowanej oraz nowatorskie na polskim rynku bezpłatne ebooki w formie pdf, które cieszą się bardzo dużym uznaniem i zainteresowaniem wśród naszych Klientów.

eBooki to elektroniczne książki do NX CAD i NX CAM (w PDF) skierowane do użytkowników systemu NX, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, jak i do użytkowników innych systemów pragnących poznać NX. Co do szczegółów technicznych – to na podany w ankiecie email, otrzymają Państwo po weryfikacji linki do poszczególnych plików książki NX. 
Nie jesteśmy jednak organizacją non-profit, więc zastrzegamy sobie prawo do późniejszego kontaktu z wybranymi użytkownikami naszych bezpłatnych publikacji. 

Uwaga: Publikacje przeznaczone są tylko i wyłącznie dla Klientów firmy CAMdivision Sp. z o. o. lub jako uzupełnienie bezpłatnych wersji testowych NX.

NX CAD Synchronous Technology
Synchronous Technology

eBook – 154 str. (PDF) – 40 MB
Pliki 3D do ćwiczeń (PRT) – 34 MB
Filmy instruktażowe (MP4) – 460 MB

Podgląd książkiZamów

NX CAD Realize Shape
Realize Shape & ST

eBook – 202 str. (PDF) – 46 MB
Pliki 3D do ćwiczeń (PRT) – 48 MB
Filmy instruktażowe (MP4) – 649 MB

Podgląd książkiZamów

NX CAM Podstawy
Frezowanie 3-osiowe

eBook – 200 str. (PDF) – 70 MB
Pliki 3D do ćwiczeń (PRT) – 7 MB
Filmy instruktażowe (MP4) – 400 MB

Podgląd książkiZamów

Drukowane podręczniki są przeznaczone dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników oprogramowania NX CAD/CAM.
Publikacje przeznaczone są tylko i wyłącznie dla Klientów firmy CAMdivision Sp. lub jako uzupełnienie bezpłatnych wersji testowych NX.

NX CAD MODELOWANIE POWIERZCHNIOWE TOM 1. I TOM 2.
Komplet: Kolor 596 str. (Tom 1) + 516 str. (Tom 2) + karta USB
Cena kompletu (Tom 1 + Tom 2 + USB): 400 PLN brutto
 

Podgląd książkiZamów

Core Cpu Podręcznik Call4tel Nx S O 8 Series

Bezpośredni link do pobrania Core Cpu Podręcznik Call4tel Nx S O 8 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Core Cpu Podręcznik Call4tel Nx S O 8 Series