Fragmenty instrukcji obsługi Black And Decker Kr531

Fragmenty instrukcji obsługi Black And Decker Kr531 są dostępne online, dzięki czemu możesz łatwo i szybko uzyskać dostęp do informacji dotyczących konfiguracji i użytkowania produktu. Instrukcje obsługi są dostępne w postaci elektronicznej, więc możesz je przeglądać lub drukować, a także są dostępne w wielu językach. Instrukcje zawierają informacje na temat funkcji i użycia produktu, jak również wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania. Oprócz instrukcji obsługi Black And Decker Kr531 online dostępne są szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji i naprawy produktu.

Ostatnia aktualizacja: Fragmenty instrukcji obsługi Black And Decker Kr531

 • #1

  wrobelj

  Level 18  

  #1

  Mam pytanie: czy ktoś jest może posiadaczem instrukcji obsługi w języku polskim do pilarki elektrycznej Black&Decker o symbolu P3703. Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ wirnik, ale niestety nie mam do niej instrukcji obsługi i nie wiem jak i co się ustawia. Mam instrukcję w języku niemieckim oraz rysunek, ale bez opisu i numerów części. Potrzebna jest instrukcja i rysunek z ponumerowanymi częściami i numerami katalogowymi. Za odpowiedź dziękuję.

 • #3#3

  Dziękuję za odpowiedź. Ale potrzebna jest jeszcze instrukcja obsługi w języku polskim do tej pilarki.

 • #4ElmontLevel 25  #4

  Kolego poprzednik podał Ci link do rysunku i części, wg tego rysunku można
  zrobić wszystkie naprawy z odrobiną wyobrażni. Powodzenia.

 • #5#5

  Podziękowałem za odpowiedź i napisałem czego jeszcze potrzebuję. Trzeba jeszcze wiedzieć jak ją ustawić, jak użyć do cięcia po skosie czy po prostym. Czy to tak trudno zrozumieć?

 • #6zybex

  Helpful for users  #6

  wrobelj wrote:

  Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ wirnik

  Dlaczego podejrzewasz wirnik? Jeżeli pilarka nie działa, tzn. silnik się nie włącza, to najpierw warto sprawdzić szczotki węglowe. Ile bym elektronarzędzi nie naprawiał, to szczotki są najczęstszą przyczyną niedziałania silnika.

 • #7#7

  Do szczotek się dostałem i są dobre, napięcie dochodzi i jak wirnik poobracam i ustawi się w jakimś miejscu to ruszy zaiskrzy i staje. Poza tym coś nie tak z zębatkami bo chroboczą i przeskakuje piła. Dlatego rysunek się przyda i już wiem numery części i numery katalogowe. Do szczęścia potrzebna instrukcja obsługi w języku polskim, bo niestety nawet tłumaczenie instrukcji z niemieckiego to jest komedia. Pozdrawiam.

 • #8#8

  Jak szczotki (lub choćby jedna) jest na granicy zużycia, to efekt też może być taki. W każdym razie zawsze musi być dociskana przez sprężynę i mieć jakby zapas.
  Co do wirnika, to warto sprawdzić jego uzwojenia mierząc na komutatorze oporność poszczególnych uzwojeń, tzn. czy nie ma gdzieś przerwy.
  Jeszcze odnośnie szczotek, to niektóre z nich mają swego rodzaju zabezpieczenia. Już kilka razy się z takimi spotkałem. Jak szczotka się zużywa, to zaczyna być izolowana od komutatora (odpychana przy plastikowy trzpień ze sprężyną) i początkowo trudno się zorientować w czym rzecz.
  Chrobotanie zębatek to zupełnie inna historia i jak się nie ma na podmianę, to trzeba sprzęt złomować.

 • #9#9

  Na razie jest zima i nie mam jak z tym robić, bo nie mam warsztatu. Jak się zrobi ciepło to się zabiorę za to. Ale sprawa instrukcji jest jak najbardziej aktualna.

 • #10#10

  Poszukuję nadal instrukcji tej pilarki.

17. 10. 2013 Views

Share Embed Flag

Instrukcja obsługi - Service - Black & Decker

SHOW MORE

SHOW LESS

ePAPER READ

DOWNLOAD ePAPER

 • TAGS
 • baterii
 • celu
 • baterie
 • decker
 • detektor
 • utraty
 • temperatura
 • temperatury
 • instrukcji
 • razie
 • instrukcja
 • service. nl

You also want an ePaper? Increase the reach of your titles

YUMPU automatically turns print PDFs into web optimized ePapers that Google loves.

START NOW

  More documentsSimilar magazinesInfo

  509111-25 PL Tłumaczenie oryginalnej instrukcji www. eu INSTRUKCJA OBSŁUGI MODEL TLD100

  • Page 3 and 4: Zastosowanie zgodne z przeznaczenie
  • Page 5 and 6: wykonywane w dużej odległości od
  • Page 7 and 8: CZ ZÁRUČNÍ LIST H JÓTÁLLÁSI J
  Delete template?

  Are you sure you want to delete your template?

  Save as template?

  no error

  Black and Decker Przeznaczenie Pilarka tarczowa BLACK+DECKER BDCS18 została zaprojektowana do cięcia drewna i wyrobów z drewna. To narzędzie jest przeznaczone dla profesjonalnych i prywatnych, nieprofesjonalnych użytkowników. Instrukcje bezpieczeństwa Ogólne ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa elektronarzędzi Ostrzeżenie! Przeczytaj wszystkie ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa i wszystkie instrukcje. Niezastosowanie się do poniższych ostrzeżeń i instrukcji może…

  Kontynuuj czytanie „Instrukcja obsługi piły Black and Decker BDCCS18”

  BLACK and DECKER SKU CC2000/ CC2001 Instrukcja obsługi SKU #CC2000/#CC2001 Przed użyciem należy zapoznać się z niniejszą instrukcją Dziękujemy za zakup niszczarki Black & Decker. Niszczarki Black & Decker stały się wzorcem innowacyjności, wydajności i jakości w celu ochrony przed kradzieżą tożsamości. Z wielką starannością zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy…

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika BLACK and DECKER SKU CC2000/CC2001”

  BLACK and DECKER SKU CC500/ CC501 Instrukcja obsługi SKU #CC500/#CC501 Przed użyciem należy zapoznać się z niniejszą instrukcją Dziękujemy za zakup niszczarki Black & Decker. plus/pl/czarny-i-decker/Instrukcja-obs%C5%82ugi-Black-and-Decker-SKU-CC500-CC501">Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika BLACK and DECKER SKU CC500/CC501”

  BLACK and DECKER SKU #CC800 Instrukcja obsługi SKU #CC800 Przed użyciem należy zapoznać się z niniejszą instrukcją Dziękujemy za zakup niszczarki Black & Decker. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaprojektować i skonstruować produkt…

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika BLACK and DECKER SKU #CC800”

  BLACK and DECKER SKU #CC600/601/602 Instrukcja obsługi SKU #CC600/601/602 Przed użyciem należy zapoznać się z niniejszą instrukcją Dziękujemy za zakup niszczarki Black & Decker. plus/pl/czarny-i-decker/Black-and-Decker-SKU-CC600-601-602-Instrukcja">Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika BLACK and DECKER SKU #CC600/601/602”

  Homedics CC1500 BLACK i DECKER SKU #CC1500 Instrukcja obsługi – Pobierz [zoptymalizowany] Homedics CC1500 BLACK i DECKER SKU #CC1500 Instrukcja obsługi – Pobierz

  Homedics CC1200 BLACK i DECKER SKU #CC1200 Instrukcja obsługi SKU #CC1200 Przed użyciem prosimy o zapoznanie się z niniejszą instrukcją Dziękujemy za zakup niszczarki Black & Decker. Dołożyliśmy wszelkich starań w projektowaniu i inżynierii…

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika Homedics CC1200 BLACK i DECKER SKU #CC1200”

  CHROŃ SWÓJ TOŻSAMOŚĆ MARKA, KTÓREJ UFASZ BLACK and DECKER SKU #CC1000 SKU #CC1000 Przed użyciem przeczytaj niniejszą instrukcję Dziękujemy za zakup niszczarki Black & Decker. Zadbaliśmy o …

  Kontynuuj czytanie „Podręcznik użytkownika BLACK and DECKER SKU #CC1000”

Fragmenty instrukcji obsługi Black And Decker Kr531

Bezpośredni link do pobrania Fragmenty instrukcji obsługi Black And Decker Kr531

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Fragmenty instrukcji obsługi Black And Decker Kr531