Gwarancja Haier Hw70 Bp1439n

Haier HW70 BP1439N to urządzenie, które obejmuje gwarancja. Gwarancja zapewnia nabywcy, że wszystkie części i usługi związane z tym urządzeniem są objęte określoną gwarancją, aż do wygaśnięcia okresu gwarancji. Gwarancja obejmuje wszelkie uszkodzenia, które wystąpiły w tym urządzeniu w wyniku wady materiałowej lub produkcyjnej. Gwarancja Haier HW70 BP1439N obejmuje opiekę techniczną oraz naprawy, a także dostarczanie części zamiennych i usług w celu usunięcia wszelkich wad wynikających z wad materiałowych lub produkcyjnych. Gwarancja obejmuje również wsparcie techniczne, które może obejmować doradztwo techniczne, aktualizacje oprogramowania, instrukcje dotyczące użytkowania i inne usługi wsparcia technicznego.

Ostatnia aktualizacja: Gwarancja Haier Hw70 Bp1439n

 • « Poprzedni
 • 9/10
 • Następny »

Haier HW70-BP1439N-PL

Chyba najbrzydsza pralka w naszym zestawieniu, lecz nie powinno to przyćmić jej świetnej funkcjonalności i niskiej ceny – tylko 1799 zł.

Pralki Haiera z serii 39 nie grzeszą urodą – przypominają urządzenia z końca lat 90, lecz to jedyna ich wada! Cała seria ma wymienne łożyska – zbiorniki są skręcane.

To również jeden z najoszczędniejszych sprzętów na rynku – zużywa tylko 45 kWh prądu na 100 cykli Eco, czyli ok. 35 zł i potrzebuje tylko 42 litry wody na cykl. Wymiarowo jest to typowy slim – 46 cm liczone po blacie.

Haier HW70-BP1439N-PL

Wskazany model ma silnik inwerterowy o dobrych parametrach głośności – 74 dB podczas wirowania na maksymalnych 1400 obrotach. Programów parowych mamy 5: bawełna, syntetyczne, mieszane, ubranka dziecięce, pranie higieniczne. Oczywiście żeby w tych programach para zadziała, trzeba dodać ją z poziomu panelu sensorem „pranie parowe”.

Bazowo dostajemy jeden program krótki 15 minut, szybki i program codzienny. Pozostałe długie cykle można skrócić za pomocą kombinacji dwóch sensorów.

Jeśli tylko nie przeszkadza Ci toporny design Haiera to będzie świetny wybór w niskiej cenie.

Strona informacyjna

 1. Strona główna
 2. Serwis Techniczny

Haier zapewnia rozległą sieć autoryzowanych centrów pomocy technicznej, które oferują maksymalne wsparcie i pomagają w zarządzaniu, konserwacji i naprawie urządzeń. Zależy nam na zapewnieniu profesjonalnej obsługi, zawsze blisko Twoich potrzeb.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Pobierz instrukcję obsługi dla Twojego urządzenia w formacie PDF bezpośrednio z naszej strony. Wybierz linię, nazwę i kod urządzenia.

GWARANCJA HAIER

Produkty Haier są objęte 2-letnią gwarancją na wszystkie wady zgodności. Zapoznaj się z warunkami gwarancji prawnej. Dowiedz się, czy Twoje urządzenie jest objęte rozszerzoną gwarancją. W takim przypadku pamiętaj, aby zarejestrować się zgodnie z regulaminem.

ZAREJESTRUJ URZĄDZENIE

Zarejestruj swój produkt, aby otrzymywać aktualizacje i sugestie dotyczące lepszego użytkowania i ochrony urządzenia. W zależności od zakupu możesz mieć prawo do dodatkowych korzyści, które firma Haier zarezerwowała dla Ciebie.

KONTAKT Z SERWISEM

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, Dział Obsługi Klienta Haier udzieli Ci wsparcia w zakresie wadliwego działania lub konserwacji Twojego urządzenia. com/adapt-image/67761/spare%20parts%20and%20accessories. 0&t=1620919855640" alt=""/>

AKCESORIA I CZĘŚCI ZAMIENNE

Haier dysponuje szerokim asortymentem akcesoriów i części zamiennych; skontaktuj się z autoryzowanym serwisem lokalnym i poszukaj części odpowiednich dla Twojego urządzenia.

CHECK & CARE

Odkryj program Check & Care do pielęgnacji i konserwacji Twojego urządzenia

CARE+PROTECT

Care + Protect oferuje pełną gamę profesjonalnych produktów do konserwacji i pielęgnacji urządzeń gospodarstwa domowego.

ZADZWOŃ DO NAS

Zadzwoń pod unikalny numer dla całej Polski*. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 00 do 20. 00 I sobotę od 9. 00 do 17. 00.

*Koszt połączenia według stawek operatora

Napisz do nas

Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej przez Internet, wypełniając forma w całości.

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Brak ofert dla tego produktu

 • Producent: Haier
 • Klasa energetyczna: A+++
 • Klasa prania: A

Pralki - najlepsze propozycje

Opis produktu

Pralka wolmostojąca w Klasie energetycznej A+++, klasa efektywności wirowania B, klasa efektywności prania A. Zwiększona pojemność 7 kg, dzięki niej pralka poradzi sobie z praniem naprawdę dużych rzeczy, takich jak kołdry, narzuty, a nawet kombinezony narciarskie. Bęben,, plaster miodu". Dzięki specjalnej konstrukcji bębna i łopatek wewnątrz pralki, podczas prania powstają specjalne wodne fale, zapobiegające uszkodzeniu prania i zapewniające maksymalną wydajność.

Najważniejsze parametry

ProducentHaier
Klasa energetycznaA+++
Klasa praniaA
Klasa wirowaniaB
Ładowanieod przodu
Pojemność7 kg
Prędkość wirowania1400
Zużycie energii na cykl0, 48 kWh
Zużycie wody na cykl37, 4 l
Kierunek otwierania drzwiw lewo
Poziom hałasu prania54 dB
Poziom hałasu wirowania74 dB
Silnik inwerterowyTak
Opóźnienie startu pracyTak
Sterowanie smartfonemNie
Programy praniabawełna, syntetyk, wełna, bawełna+, odzież sportowa, jeans, pranie ręczne, delikatne, szybkie 15 min., dziecięcy, koce, szybki, wirowanie
Funkcje dodatkoweAutomatyka wagowa, System antybakteryjny ABT
Roczne zużycie energii105 kWh
Roczne zużycie wody8228 l
KolorBiały
Wymiary850 x 595 x 460 mm

Ogólna ocena

na podstawie 0 głosów klientów

Gwarancja Haier Hw70 Bp1439n

Bezpośredni link do pobrania Gwarancja Haier Hw70 Bp1439n

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Gwarancja Haier Hw70 Bp1439n