Informacje Hitachi Cpx960wa

The Hitachi CPX960WA is a feature-packed projector offering a wide range of features and capabilities. It has a brightness of up to 8500 ANSI Lumens, making it ideal for use in large and medium-sized venues. The projector also has a wide range of connectivity options including HDMI, VGA, and USB, and can be used for various multimedia applications such as presentations, movies, and more. The projector also has features such as a long lamp life, auto keystone correction, and multi-screen support, making it a great choice for all your needs.

Ostatnia aktualizacja: Informacje Hitachi Cpx960wa

Na rynku telewizorów dominują obecnie modele LG, Samsunga, Sony, Philipsa i Panasonica. Są jednak i mniejsze koncerny, które próbują wygrać walkę o klienta. Sprawdziliśmy co ma do zaoferowania Hitachi.

Na pierwszy rzut oka ceny najpopularniejszych telewizorów Hitachi w największych sklepach kuszą niesamowicie. Sprawdziliśmy, czy warto kupić telewizor firmy Hitachi.

Hitachi 32HB1T65

Hitachi 32HB1T65 / fot. Hitachi

 • Rozdzielczość HD Ready, 1366 x 768
 • Optymalizacja ruchu Best Picture Rate 400
 • Moc głośników 2 x 6 W
 • Smart TV tak
 • Liczba złączy HDMI 3
 • Liczba złączy USB 1.

Hitachi 32HB1T65 to jeden z najpopularniejszych modeli o wielkości 32 cali. Jeśli czytaliście nasze zestawienie najlepszych telewizorów 32-calowych wiecie, że nie znajdziecie tam tego modelu. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi o jakość obrazu, która jest najważniejszym kryterium. Pod tym kątem faktycznie lepiej wychodzą modele konkurencyjne. Jednak jest coś, czym Hitachi bije inne modele.

Przede wszystkim to telewizor od 949 złotych oferujący dostęp do internetu. W tej cenie jedyną alternatywą Smart TV byłby 32–calowy model JVC LT-32V450. Reszta modeli zdecydowanie jest o wiele droższa.

Hitachi 40HK6W64

Hitachi 40HK6W64 / fot. Hitachi

 • Rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160
 • Optymalizacja ruchu Best Picture Rate 1200
 • Moc głośników 2 x 8 W
 • Liczba złączy HDMI 2
 • Liczba złączy USB 2.
 • Hitachi 40HK6W64 to jedna z najczęściej kupowanych 40-tek od tego producenta. Przede wszystkim duża w tym zasługa połączenia rozdzielczości Ultra HD z niewiarygodnie niską ceną, jak za 40 cali. O tym, że warto kupić telewizor 4K już wiecie, jednak to nie oznacza, że wykorzystamy wszystkie jego zalety. Przy 40-calach musimy pamiętać, żeby siedzieć blisko ekranu. Tylko wtedy wykorzystamy matrycę 4K. Tymczasem najczęściej klienci wybierają modele 4K od 49 cali w górę.

  Alternatywą w 43 calach z obrazem Ultra HD może być Philips 43PUH6101. Jednak koszt zakupu jest znacznie wyższy, niż propozycji od Hitachi.

  Hitachi 50HB1T62

  Hitachi HB1T62 / fot. Hitachi

 • Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080
 • Optymalizacja ruchu Best Picture Rate 600
 • Hitachi 50HB1T62 to tymczasem 50-calowa propozycja już za 1649 złotych. Trzeba przyznać otwarcie, że w podobnej kwocie będzie nam bardzo trudno znaleźć tegoroczny model LG czy Sony o takim ekranie z funkcjami Smart TV.

  Alternatywą dla takiego telewizora może być Thomson 50UA6406 albo Thomson 50UB6406. Jednak cenowo to jakieś 350 złotych więcej.

  Hitachi 43F501HG2W69

  Hitachi 43F501HG2W69 / fot. Hitachi

 • Optymalizacja ruchu Best Picture Rate 1500
 • Moc głośników 2 x 10 W
 • Liczba złączy HDMI 4
 • Liczba złączy USB 3.

 • Hitachi 43F501HG2W69
  to model o wielkości 43 cali. Na uwagę zasługuje ponownie połączenie rozdzielczości Ultra HD i telewizora Smart TV. Ilość najważniejszych gniazd i złączy jest porównywalna do modeli konkurencyjnych (LG czy Samsunga) z topowych serii. Za niecałe 2000 złotych możemy stać się posiadaczem tego telewizora i to dobra cena.

  Tak naprawdę najciekawszą alternatywą w 43-calach, z dostępem do internetu i obrazem 4K będzie wspomniany wcześniej Philips 43PUH6101 albo Philips 43PUH6201.

  Czy warto kupić telewizor Hitachi?

  Hitachi / fot. Hitachi

  Jak widać telewizory Hitachi faktycznie kuszą cenowo, a przedstawione przez nas alternatywy (innych producentów) przeważnie wychodzą drożej. Oznacza to, że pod kątem cenowym zakup Hitachi jest najbardziej opłacalny. Jednak pisaliśmy już o tym niejednokrotnie, że jeśli jakiś telewizor jest tańszy, to musimy zastanowić się, dlaczego jego cena tak bardzo odbiega od konkurencji? Cenowo ok, a jakościowo?

  Przede wszystkim zacznijmy od tego, że oprogramowanie do powyższych telewizorów robiła turecka firma Vestel. Kilkanaście miesięcy temu słynęły z niego Panasoniki z podstawowych serii (C300). Była to jedna z najbardziej budżetowych serii. W skrócie oznacza to, że w telewizorach Hitachi:

 • płynność ruchu bez względu na współczynnik optymalizacji odświeżania za każdym razem będzie taka sama. Wszystkie powyższe telewizory pracują na 50hz matrycy.
 • modele oferują bardzo podstawowe opcje poprawy obrazu, co w połączeniu nawet z rozdzielczością Ultra HD nie da nam takiej czerni, żywych kolorów, wyższego kontrastu, co w modelach Sony czy Panasonica.
 • poruszanie się po internecie nie będzie tak szybkie i komfortowe, jak w telewizorach Smart TV, wyposażonych w któryś z popularniejszych systemów operacyjnych.
 • Dodatkowo modele Ultra HD nie oferują technologii HDR, która jest w tym roku niemal nieodłącznym elementem większości modeli 4K. Decydując się na telewizor Ultra HD warto, by ten wspierał standard HDR.

  Podsumowując modele Hitachi to bardziej propozycja dla osób szukających taniego i prostego telewizora z uwzględnieniem w pierwszej kolejności niskiej ceny, a dopiero potem innych parametrów. Tylko czy nie lepiej dołożyć do o wiele lepszego (niekoniecznie wiele droższego) modelu znanej marki, skoro jednym z najważniejszych kryterium wyboru nowego telewizora jest dobra jakość obrazu?

  Produkty i usługi Hitachi EU

  Pomaganie klientom w transformacji do ery internetu rzeczy

  Stymulowanie innowacji społecznych

  Dostarczanie produktów i usług odpowiadających na wyzwania społeczne

  Hitachi Energy

  Hitachi Energy jest światowym liderem technologicznym, który obsługuje klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu i infrastruktury w całym łańcuchu wartości oraz w nowych obszarach, takich jak zrównoważona mobilność, inteligentne miasta, magazynowanie energii i centra danych.

  Dowiedz się więcej

  Energetyka Nuklearna

  Hitachi-GE Nuclear Energy należy do wiodących firm oferujących budowę elektrowni atomowych. Posiadając wieloletnie doświadczenie nabyte podczas zrealizowanych projektów Hitachi-GE Nuclear Energy cieszy się renomą wiarygodnego dostawcy oferującego nowoczesną, a zarazem sprawdzoną, technologię ABWR (Advanced Boiling Water Reactor).

  Dowiedz się więcej

  Informacje Hitachi Cpx960wa

  Bezpośredni link do pobrania Informacje Hitachi Cpx960wa

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje Hitachi Cpx960wa