Instrukcja czyszczenia 3m 1260140

Instrukcja czyszczenia 3m 1260140 jest przeznaczona do czyszczenia powierzchni dla materiałów 3M. Instrukcja czyszczenia 3m 1260140 uwzględnia wszystkie wymagania dotyczące czyszczenia, takie jak usuwanie zanieczyszczeń, usuwanie wilgoci i usuwanie środków antybakteryjnych z powierzchni. Instrukcja czyszczenia 3m 1260140 może również obejmować instrukcje dotyczące czyszczenia materiałów w miejscach, w których występuje wyższe stężenie bakterii, w tym w szpitalach, przychodniach i innych podobnych placówkach. Instrukcja czyszczenia 3m 1260140 może zawierać szczegółowe instrukcje dotyczące czyszczenia powierzchni, w tym używanie określonych środków czyszczących, procesu czyszczenia i czasu zalecanego do czyszczenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja czyszczenia 3m 1260140

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

 • Tkaninowy rzep mojej opaski nie trzyma już dobrze. Co robić?

  Być może wystarczy go prawidłowo wyczyścić. Nitki, kłaczki i inne materiały przywierają do powierzchni zaczepu i pętli, blokując je i uniemożliwiając połączenie. Należy zacząć od zdjęcia drobin, które przywarły do materiału. Następnie można delikatnie wyczyścić stronę z pętlą, używając miękkiego, ale solidnego narzędzia, takiego jak szczoteczka do zębów. Pomoże to również usunąć wypłaszczenie pętli. Szczoteczkę do zębów można zwilżyć ciepłą wodą i łagodnym detergentem i wyszorować również stronę z zaczepem. Wykonanie tych czynności powinno pomóc zapewnić lepsze przywieranie. Jeśli tak się nie stanie, materiał zaczepu oraz pętelki może być stary lub uszkodzony i konieczna jest jego wymiana.

 • Czy opaski FUTURO™ zawierają elementy metalowe?

  Tak, następujące opaski FUTURO™ zawierają metal:

  Stabilizatory stawu kolanowego:


  • Futuro™ Stabilizator kolana, SPORT
  • Futuro™ Stabilizator kolana z szyną

  Stabilizatory nadgarstka:

 • Futuro™ Regulowany dwustronny stabilizator nadgarstka z szyną Comfort
 • Futuro™ Dwustronny stabilizator nadgarstka z szyną
 • Czy mogę nosić stabilizator podczas snu?

  Nasze opaski i stabilizatory są zazwyczaj zaprojektowane do stosowania w ciągu dnia. Nie należy ich zakładać przed snem, jeśli nie zaleci tego lekarz lub specjalista opieki zdrowotnej. Zalecenie może dotyczyć noszenia sztywnego stabilizatora podczas leczenia zespołu cieśni i innych bolesnych chorób nadgarstka w celu ułatwiania przyjmowania neutralnej pozycji nadgarstka i dłoni podczas snu. Wyjątki od tej reguły stanowią FUTURO™ Stabilizator nadgarstka na noc i FUTURO™ Stabilizator rozcięgna podeszwowego na noc zaprojektowane specjalnie do użycia podczas snu w celu ułatwienia zajęcia zapewniającej spoczynek pozycji przez osoby doznające bólu nadgarstka lub stopy.

  Czy mogę nosić opaskę podczas pływania?

  Nie zalecamy noszenia opaski lub stabilizatora podczas pływania. Intensywny kontakt z wodą może spowodować skrócenie żywotności materiału, z którego wykonany jest produkt. Ponadto materiał może nasiąknąć wodą, co utrudnia późniejsze prawidłowe dopasowanie stabilizatora do stawu.
  Mam ostrą alergię na lateks, ale potrzebuję łatwej w noszeniu opaski (zgodnie z zaleceniem lekarza).

  Jeśli produkt FUTURO™ zawiera lateks z kauczuku naturalnego, informujemy o tym na przedniej stronie opakowania produktu oraz na stronie produktu w naszej stronie internetowej. Wiele naszych produktów NIE jest wykonanych z lateksu z kauczuku naturalnego, dzięki czemu osoby z alergią na lateks mają duży wybór.

  W odniesieniu do produktów przeznaczonych na nadgarstek i rękę, można rozważyć:

  Futuro™ Regulowany dwustronny stabilizator nadgarstka z szynąFuturo™ Dwustronny stabilizator nadgarstka z szyną.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat wszystkich naszych produktów zapraszamy na stronę naszego katalogu produktów.
  Czy w przypadku gdy mój stabilizator zabrudzi się, można go wyczyścić?

  Tak, opaski i stabilizatory FUTURO™ można czyścić. Jeśli stabilizator jest wyposażony w zawiasy, klipsy lub metalowe szyny, należy je usunąć. Następnie należy zapiąć wszystkie paski i rzepy i ręcznie umyć ciepłą (nie gorącą) wodą i łagodnym mydłem. Następnie należy dokładnie wypłukać i wysuszyć na powietrzu. Opasek NIE WOLNO prać w pralce, suszyć w suszarce bębnowej ani używać środków zmiękczających tkaniny bądź wybielaczy.

  Ogólne instrukcje czyszczenia podano na stronie Pielęgnacja produktów FUTURO™. Można również skorzystać z informacji dotyczących pielęgnacji produktów FUTURO podanych na ich opakowaniach lub na stronach poszczególnych produktów w witrynie internetowej produktów FUTURO™.
  Jak długo należy nosić stabilizator?

  Czas zależy od osobistych preferencji. Zgodnie z ogólnym zaleceniem należy nosić opaskę lub stabilizator podczas wykonywania ćwiczeń i w ciągu kolejnej godziny lub dwu. Jeśli dłuższe noszenie poprawia samopoczucie, jest również właściwe. Nie zalecamy jednak noszenia opaski lub stabilizatora podczas snu. Wyjątkiem są produkty specjalnie zalecane do tego celu, np. FUTURO™ Stabilizator nadgarstka na noc i FUTURO™ Stabilizator rozcięgna podeszwowego na noc.

Przykłady użycia metody SNR

Aby zastosować metodę uproszczonej redukcji hałasu do oszacowania wartości skutecznej poziomu dźwięku przy uchu, odejmuje się po prostu wartość SNR od ogólnego poziomu ciśnienia akustycznego ważonego krzywą C.

Na przykład jeśli zmierzony poziom ciśnienia akustycznego w skali C wynosi 100 dB, a wartość uproszczonej redukcji hałasu wybranego ochronnika słuchu wynosi 25 dB, obliczony poziom ciśnienia akustycznego ważony krzywą A w uchu przy założonym ochronniku słuchu wynosi 75 dB.

Zmierzony poziom dźwięku dB(c) - wartość SNR systemu 3M™ E-A-R™ Classic = narażenie po ochronie (wewnątrz ucha, za ochronnikiem słuchu)

= 95dB - 28dB = 67dB (A)


Instrukcja czyszczenia 3m 1260140

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja czyszczenia 3m 1260140

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja czyszczenia 3m 1260140