Instrukcja instalacji, użytkowania i konserwacji 3m Hf65

Instrukcja instalacji, użytkowania i konserwacji 3m Hf65 jest ważna dla użytkowników, aby zapewnić bezpieczeństwo i najlepszą wydajność. Przed zainstalowaniem urządzenia należy uważnie przeczytać instrukcję instalacji, aby uniknąć problemów związanych z instalacją. Kiedy urządzenie jest już zainstalowane, wszystkie funkcje i opcje należy wykorzystać w sposób określony w instrukcji użytkowania. W celu utrzymania urządzenia w działaniu, należy regularnie przeprowadzać konserwację, zgodnie z zaleceniami 3m Hf65.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji, użytkowania i konserwacji 3m Hf65

Dowiedz się więcej o akumulatorach Bosch, jak diagnozować i serwisować je w warsztacie.

Nowoczesne samochody są wyposażone w coraz większą liczbę odbiorników energii elektrycznej.Muszą być zasilane z niezawodnych źródeł energii o wysokiej mocy. Wyposażone w nowoczesną technologię i odporne na korozję akumulatory Boscha zapewniają różnym rodzajom pojazdów potrzebną im energię przez długi czas.

Kanał Bosch Automotive Polska na YouTube

AGM

EFB

SLIAkumulator Bosch z technologią AGM zapewnia moc do częstych rozruchów, jest odpowiedni do pojazdów z systemem Start/Stop, odzyskiem energii podczas hamowania (rekuperacją) oraz niezawodnym źródłem energii dla odbiorników elektrycznych w czasie fazy postoju.Wydajny akumulator Bosch z technologią EFB jest dostosowany do wymagań samochodów z systemem Start/Stop. Zapewnia on bezpieczny rozruch, nawet jeśli pojazd korzysta z kilku odbiorników elektrycznych w danym momencie.Wydajna jakość Boscha dla wielu różnych wymagań i typów pojazdów.

Rekuperacja

Wsparcie systemu Start/stop

Całkowicie bezobsługowy

Rozruch

Zdolność rozruchu na zimno*****

  • S5: ***
  • S4: **S3: *

Odporność na pracę cyklicznąS5: **

Okres użytkowaniaS4: ***S3: **

Liczba odbiorników energii elektrycznej S4: *

Jazda na krótkich dystansach

Kąt montażuDo 90°0°

Dlaczego Bosch jest pewnym partnerem w dziedzinie akumulatorów?

  1. Dzięki wysokiej wydajności i potwierdzonej jakości, akumulatory Bosch spełniają wymagania różnych pojazdów i wielu zastosowań.
  2. Akumulatory Bosch z technologią AGM zapewniają wystarczającą moc w przypadku częstych rozruchów i zatrzymań pracy silnika, efektywnie wspomagają systemy Start/Stop oraz odzysk energii podczas hamowania (rekuperację).
  3. Wydajny akumulator Bosch z technologią EFB jest dostosowany do wymagań samochodów z systemem Start/Stop. Zapewnia bezpieczny rozruch nawet jeśli pojazd korzysta z kilku odbiorników elektrycznych w danym momencie.
  4. Spraw, aby Twoi klienci byli pewni wyboru dzięki renomie marki Bosch i jej wysokiej jakości w świadomości użytkowników końcowych.
Wskazówki i porady dotyczące jazdy. Jak dbać o akumulatory Bosch przez cały rok:

Jeśli to możliwe, warto ograniczać bardzo krótkie podróże, optymalnie należy jeździć samochodem przez co najmniej 20-30 minut. Pozwala to alternatorowi na pełne doładowanie akumulatora.

Aby skuteczniej ładować akumulator podczas jazdy, należy ograniczać korzystanie z urządzeń elektrycznych, takich jak klimatyzacja, ogrzewanie szyb czy system audio. Powinno się używać tylko tego, co jest w danej chwili niezbędne.

Jeśli pojazd jest używany sporadycznie lub tylko w określonych okresach roku, należy regularnie doładowywać akumulator za pomocą ładowarki sieciowej. Jeśli istnieje ryzyko utraty ustawień elektronicznych, należy podłączyć go za pomocą ładowarki do sieci elektrycznej na stałe.

Skuteczna diagnostyka, szkolenia i niezawodny serwis. Bosch oferuje warsztatom i sprzedawcom pełne wsparcie w dziedzinie akumulatorów - wszystko z jednego źródła.
Diagnostyka akumulatorów
BAT 131
BAT 115
BAT 645
BAT 690
KTS 250

Uniwersalne ładowarki akumulatorowe

W pełni zautomatyzowane ładowanie, tryb rezerwy i buforowania

BAT 645 i BAT 690

Nowe ładowarki BAT 645 i 690 są nieocenione w przypadku pracy zarówno z systemami elektrycznymi samochodów osobowych 12 V, jak i pojazdów użytkowych 24 V. Posiadają automatyczny wybór napięcia oraz maksymalne natężenie prądu stałego 45 A i 90 A.

Szybkie, skuteczne testowanie

BAT 131 i BAT 115

Zapewniają szybkie i niezawodne testowanie akumulatorów kwasowo-ołowiowych 6 V i 12 V oraz alternatorów w systemach 12 V i 24 V. Tester akumulatorów BAT 115 posiada również zintegrowaną drukarkę do sporządzania dokładnych raportów o stanie akumulatorów.

WE MOVE. YOU WIN. | Bosch Rexroth

We move. You win. background on move patterns

Znajdź instrukcje obsługi

Szybka naprawa narzędzi w jakości Bosch


Minimalne czasy przestojów dzięki usłudze naprawy Bosch: odzyskujesz narzędzie w idealnym stanie w ciągu zaledwie kilku dni.

Formularz zgłoszeniowy online

Bosch Support

Znajdź różne opcje kontaktu, aby porozmawiać z pomocą techniczną Bosch:

Infolinia serwisowa i porady aplikacyjne

W przypadku pytań dotyczących zastosowania naszych produktów lub serwisu napraw i części zamiennych.

Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Instrukcja instalacji, użytkowania i konserwacji 3m Hf65

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji, użytkowania i konserwacji 3m Hf65

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji, użytkowania i konserwacji 3m Hf65