Instrukcja montażu i lista części Canon Imagerunner Ir3570

Instrukcje montażu i lista części Canon Imagerunner IR3570 są dostępne w instrukcji użytkownika lub w instrukcji producenta. Instrukcja montażu zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące montażu i konfiguracji urządzenia. Lista części zawiera wykaz wszystkich części i akcesoriów, które należy zainstalować, aby urządzenie działało prawidłowo. Wymagane części i akcesoria, takie jak toner, papier i inne materiały eksploatacyjne, również są wymienione w instrukcji. Instrukcje montażu i lista części są bardzo ważne, aby urządzenie Canon Imagerunner IR3570 działało prawidłowo.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i lista części Canon Imagerunner Ir3570

W przypadku wyświetlania ostrzeżeń dotyczących pozostałego atramentu lub występowania innych błędów kontrolki atramentu i kontrolka Alarm zaczną migać na pomarańczowo w celu poinformowania o błędzie. Policz liczbę mignięć i podejmij odpowiednie czynności.

W przypadku błędu:

 Uwaga

 Szczegółowe informacje na temat zgodnych kaset FINE można znaleźć w drukowanym podręczniku: Informacje o bezpieczeństwie i ważne uwagi.

Procedura wymiany

W przypadku konieczności wymiany kasety FINE należy postępować zgodnie z poniższą procedurą. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/common/i_important. gif" alt=""/> Ważne

Obsługa kaset FINE

 Nie wolno dotykać styków elektrycznych (A) ani dysz głowicy drukującej (B) kasety FINE. Mogłoby to spowodować nieprawidłowe drukowanie przez urządzenie.

 W przypadku wyjęcia kasety FINE należy ją natychmiast włożyć ponownie. Nie należy zostawiać urządzenia bez kaset FINE. gif" alt=""/> Kasety FINE należy wymieniać na nowe. Instalacja używanych kaset FINE może spowodować zatkanie się dysz.

Dodatkowo po zamontowaniu takich kaset FINE urządzenie nie będzie w stanie podawać prawidłowych informacji o konieczności wymiany kaset FINE. gif" alt=""/> Zainstalowanej kasety FINE nie należy wyjmować z urządzenia i pozostawiać na zewnątrz. Spowodowałoby to wyschnięcie kasety FINE i urządzenie mogłoby drukować nieprawidłowo po ponownym zainstalowaniu kasety. Aby zachować optymalną jakość drukowania, kasetę FINE należy zużyć w ciągu sześciu miesięcy od jej pierwszego użycia. gif" alt=""/> Jeśli wyczerpaniu ulegnie jedna z kaset FINE, można kontynuować drukowanie przy użyciu pozostałej kasety FINE z czarnym lub kolorowym atramentem, lecz jest to rozwiązanie wyłącznie tymczasowe. Jednak w takim przypadku jakość wydruku może ulec pogorszeniu. W celu zachowania optymalnej jakości druku zaleca się zainstalowanie nowej kasety FINE.

Nawet w przypadku drukowania przy użyciu tylko jednej kasety zaleca się pozostawienie pustej kasety FINE w urządzeniu. W przypadku braku kasety FINE z czarnym atramentem lub kasety FINE z kolorowym atramentem urządzenie zgłasza błąd i nie jest w stanie kontynuować drukowania.

Informacje na temat konfigurowania tych ustawień można znaleźć w części Ustawianie kasety z atramentem do wykorzystania. gif" alt=""/> Nawet w przypadku drukowania czarno-białego dokumentu lub wybrania druku w czerni i bieli urządzenie może zużywać atrament kolorowy.

Procedury czyszczenia i dokładnego czyszczenia głowicy drukującej, których przeprowadzanie może być konieczne w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności urządzenia, wiążą się ze zużywaniem czarnego i kolorowego atramentu. W przypadku wyczerpania atramentu należy natychmiast wymienić odpowiednią kasetę FINE na nową. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/common/i_red_arrow_b. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/bg-tips1000. html" title="">Przydatne informacje na temat atramentu

 1. Upewnij się, że zasilanie jest włączone i otwórz pokrywę przednią (C), a następnie otwórz tacę wyprowadzania papieru (D).

 • Otwórz pokrywę wyprowadzania papieru (E).

  Po przemieszczeniu się uchwytu kaset FINE w położenie wymiany nastąpi AUTOMATYCZNE OTWARCIE pokrywy głowicy (F).

   Przestroga

   Nie należy zatrzymywać ręką uchwytu kaset FINE ani przesuwać go z użyciem siły. Uchwytu kaset FINE nie należy dotykać do chwili jego zatrzymania się. gif" alt=""/> Pokrywa głowicy otworzy się automatycznie po otwarciu pokrywy wyprowadzania papieru.

  Jeśli pokrywa głowicy została przypadkowo zamknięta podczas wymiany kasety FINE, zamknij pokrywę wyprowadzania papieru, a następnie otwórz ją ponownie.

  Próba ręcznego otwarcia pokrywy głowicy z użyciem siły może spowodować wadliwe działanie urządzenia. gif" alt=""/> Nie należy dotykać elementów metalowych ani innych elementów wewnątrz urządzenia. gif" alt=""/> Jeśli pokrywa wyprowadzania papieru pozostawała otwarta dłużej niż 10 minut, uchwyt kaset FINE przemieści się do końca w prawo, a kontrolka Alarm zgaśnie. W takim przypadku zamknij pokrywę wyprowadzania papieru, a następnie otwórz ją ponownie.

 • Wyjmij pustą kasetę FINE.

  (1) Naciskaj dźwignię blokady kasety z atramentem, aż usłyszysz charakterystyczne kliknięcie. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/screens/t_ink030. jpg" alt=""/>

  (2) Wyjmij kasetę FINE. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/screens/t_ink040. gif" alt=""/> Z kasetą FINE należy obchodzić się bardzo ostrożnie, aby uniknąć poplamienia odzieży i otoczenia. gif" alt=""/> Pustą kasetę FINE należy wyrzucać zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji materiałów eksploatacyjnych.

 • Przygotuj nową kasetę FINE.

  (1) Wyjmij nową kasetę FINE z opakowania i delikatnie zdejmij z niej taśmę ochronną (G). canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/screens/o_ink030. gif" alt=""/> Potrząsanie kasetą FINE może spowodować rozlanie atramentu i zabrudzenie rąk lub przedmiotów w pobliżu. Z kasetą FINE należy obchodzić się bardzo ostrożnie. gif" alt=""/> Należy uważać, aby nie pobrudzić rąk i przedmiotów w pobliżu atramentem pozostałym na zdjętej taśmie ochronnej. gif" alt=""/> Zdjętej taśmy ochronnej nie można założyć ponownie. Należy ją wyrzucić zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji materiałów eksploatacyjnych. gif" alt=""/> Nie należy dotykać styków elektrycznych ani dysz głowicy drukującej kasety FINE.

 • Zainstaluj kasetę FINE.

  (1) Włóż nową kasetę FINE pionowo w uchwyt kaset FINE, aż dotknie jego dolnej ścianki.

  Kasetę FINE z kolorowym atramentem należy zainstalować w lewym gnieździe, a kasetę FINE z czarnym atramentem — w prawym. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/screens/t_ink050. gif" alt=""/> Delikatnie wkładaj nową kasetę FINE, aby nie uderzać jej stykami elektrycznymi o uchwyt kaset FINE. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/screens/o_ink040. jpg" alt=""/>

  (2) Pociągnij w górę za dźwignię blokady kasety z atramentem, aby zablokować kasetę FINE na jej miejscu.

  Kaseta FINE zostaje zablokowana na swoim miejscu, gdy dźwignia blokady kasety z atramentem zatrzaśnie się. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/screens/t_ink060. gif" alt=""/> Sprawdź, czy kasety FINE zostały zainstalowane prawidłowo. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/screens/o_ink060. gif" alt=""/> Urządzenie nie może drukować, dopóki nie zostanie zainstalowana kaseta FINE z czarnym atramentem i kaseta FINE z kolorowym atramentem. Upewnij się, że zainstalowano obie kasety.

 • Zamknij pokrywę wyprowadzania papieru (H). canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/screens/t_ink070. gif" alt=""/> Jeśli po zamknięciu pokrywy wyprowadzania papieru kontrolka Alarm nadal świeci lub miga na pomarańczowo, podejmij odpowiednie czynności. html" title="">W przypadku błędu:

   W przypadku rozpoczęcia drukowania po wymianie kasety FINE urządzenie automatycznie rozpoczyna czyszczenie głowicy drukującej. Przed zakończeniem procedury czyszczenia głowicy drukującej urządzenia nie należy wykonywać żadnych innych czynności. gif" alt=""/> Jeśli głowica drukująca nie jest wyrównana, co widać po krzywo drukowanych liniach prostych lub podobnych objawach, dostosuj ustawienie głowicy drukującej. canon/ij/webmanual/Manual/S/MG3500%20series/PL/BG/bg-maintenance1600. html" title="">Wyrównywanie głowicy drukującej

   Pracujące urządzenie może powodować hałas.

  Znaleziono około 55 wyników dla: canon ir instrukcja

  • Canon IR C2380 - zacina papier

   Witam,posiadam kserokopiarkę Canon IR C2380. Do tej pory wszystko było ok, ale dzisiaj jak chciałem coś wydrukować, "zaciął się papier" - napisałem w cudzysłowach, ponieważ naprawdę zaciętego papieru nie było. Na wyświetlaczu pokazała się instrukcja (otwórz boczną pokrywę, wyjmij zacięty papier,...

   Drukarki, ksero Początkujący 14 Sty 2011 07:50Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1796

  • Canon ir 2200, sm, pc.

   Witam... czy ir 3300 to ta sama seria co ir 3300?Co to za pytanie?... potrzebne instrukcje serwisowe canon ir 2200...A czy szanowny Kolega jest zawodowym Serwisantem kopiarek?Prosimy o uzupełnienie danych w tzw. "profilu" (firma, zawód... itp)!!!Dokumentacja dla zawodowych...

   Drukarki, ksero Szukam 03 Mar 2010 16:21Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1595

   Service manual do Canon iR 1510

   Witam, jak w temacie poszukuję instrukcji do Canona model iR 1510, ale jeśli ktoś posiada to może tez być do iR 1530 lub iR 1570f, w języku polskim lub angielskim. Z góry dziękuje za pomoc!

   16 Wrz 2013 13:50Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1746

   Canon Ir-2008 lub Ir-2080

   Witam.Zakładam również, że chodzi o ir-2800, w poniedziałek się okaże.Potrzebowałbym do tego modelu service manual - na elektrodzie znalazłem tylko instrukcję użytkownika. Jest szansa na sm?A może pasuje z innej maszyny?Pozdrawiam

   Drukarki, ksero Regeneracja 05 Lip 2008 14:17Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2636

   instrukcjia obsługi do konica 7115 i canona ir 1022a

   Witam Poszukuję instrukcji obsługi do konica 7115 i canona ir 1022a

   19 Lip 2008 18:27Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1989

   Canon IR 2016Ee808 - co oznacza ten kod?

   Canon IR 2016 E808 co oznacza ten kod? Czy błedy resetuje sie w tej maszynie wejsciem w kody i wyjsciem? Nie mam instrukcji serwisowej.

   19 Paź 2012 14:32Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1692

   Canon IR 1024i - sprawdzanie ilości wydrukowanych stron

   Pilnie poszukuje łopatologicznej metody sprawdzenia ilości wydrukowanych stron w Canon IR 1024i. Mój problem to brak fizycznego dostępu do urządzenia i instrukcji spowodowany urlopem (niestety korzystam z modemu i 18MB to dla mnie cały dzień ściągania pod warunkiem ze sygnał się utrzyma) oraz przymus...

   08 Sie 2010 08:34Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 3228

   Kod konserwacji w Canon IR 2016

   W ustawieniach użytkownika w IR 2016 jest cos takiego jak w temacie niestety nie opisane w instrukcji obsługi Mozna wprowadzic cztery cyfry lecz nic poza tym Czy ktos z Kolegów wie o co w tym chodzi Czy mozna tym kodem zaprogramowac wyswietlanie przypomnienia o konserwacji

   Drukarki, ksero Profesjonalne 05 Paź 2007 13:43Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1952

   Canon iR 1024F - nie działa skaner

   Tak właśnie robiłem wybierałem Windows XP i język angielski, po przefiltrowaniu zostawały mi sterowniki: PCL, UFR, FAX i manuale(w kilku wersjach w tym 64bit). Nic więcej. Nawet nie ma aplikacji iR Toolbox, a w instrukcji obsługi jest napisane, że bez niej nie da się skanować. Zainstalowałem UFR i FAX,...

   05 Kwi 2010 17:18Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 9955

   Canon Ir 1230 - potrzebna serwisówka

   Witam wszystkich.Poszukuje instrukcji serwisowej do Canona ir1230.

   20 Lis 2009 16:13Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 819

   Canon IR 2022i - skanowanie do maila

   Witam, nigdy tego nie robiłem w Canonach, i proszę o porady, Najlepiej instrukcja "krok po kroku". Zauważyłem, że nie da się tego ustawić przez przeglądarkę, więc chyba tylko z pulpitu maszyny. Zacząłem coś kombinować, w: ustawienia systemu>ustawienia sieci>skanowanie email, ifax. Coś mi jednak nie wyszło...

   06 Gru 2010 20:23Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1725

   Canon IR C2220i - Skanowanie jak?

   Wszystko, włącznie z Instrukcją Obsługi znajdziesz tutaj:

   14 Sty 2015 13:03Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1803

   Canon IR1020-instrukcja obsługi

   Poszukuję instrukcję obsługi do Canona IR 1020??? Ktoś może posiada...

   03 Lis 2009 15:33Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2394

   Canon iR 1605 - jak włożyć nowy bęben?

   Witam. Co do bębna to otwórz bok i opuść dzignię obok toneru na dół, potem zdejmij z bębna wszelkie folie i pakuj go do maszyny trzymając za uchwyty. Natomiast z podajnikiem nie ma problemów, wtyczek nie da się pomylić. Przeglądnij instrukcję montażu tam jest wszycho ładnie opisane.Pozdrawiam.

   15 Lip 2005 15:14Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1756

   Canon iR 1210 - wymiana bębna - coś stuka

   witamMoże pomoże ci instrukcja instalacji w załączniku i resztapozdrawiam waldek

   11 Paź 2005 14:28Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 3176

   Canon iR 1600 - czytnik kart

   Zaraz lecę na przegląd iR 1600 to pożyczę od klienta instrukcję. :DA tak na marginesie to czy czytnik z 6216 pasowałby do iR 1600? Może ktoś wie... 15 Mar 2006 11:05Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1176

   DADF canon IR 2270

   Procedura instalacji i konfiguracji DADF-N1 jest opisana w instrukcji instalacji tegoż podzespołu na stronie 8-9.machinaPS Nikt co prawda tego nie czyta a warto.

   19 Gru 2006 19:50Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1823

   Problem z hasłem admina Canon ir 3300

   hasło znajdziesz w instrukcji operatorskiej dotyczącej konfiguracji usług skanowaniapozdr

   19 Lut 2011 16:47Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2892

   Canon IR 2018 przesuwa obraz z ADF

   W instrukcji instalacji DADF jest procedura ustawiania podajnika z poziomu "scan numeric". 15 Maj 2008 18:51Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2059

   Canon ir 1018 - potrzebna serwisówka

   WitamMyslisz ze w serwisowce beda takie informacje?Ten "zestaw" jest tak prosty ze nie potrzeba zadnej instrukcji, odkrecasz pare srubek, wysypujesz zuzyty toner, wkladasz nowa listwe i beben i juzNic nie trzeba kasowac w maszynie 04 Lis 2009 16:04Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2025

   Canon iR 3100 CN error E00020-01a9

   dzięki Panowie, zrobiłem zgodnie z waszymi instrukcjami, maszyna chodzi OK

   24 Gru 2009 11:35Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2661

   Canon ir 3100 trzeszczy!

   Dzięki wszystkim napewno z takimi instrukcjami dałbym rade ale klient przypomniał że jeszcze ma na nią gwarancje i odmówił u mnie naprawy bo gwarant zrobi to za darmo. Dziękuje wszystkim jeszcze raz. Temat zamykam.

   28 Kwi 2010 07:33Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1459

   Poszukuje instruckji do Canon IR C2880i/C3380

   witam serdecznie.posiadam takąd drukarkę, ale zapodziałem instrukcje.bardzo jezeli ktoś posiada na adres:sunspeedpoland(at)gmail. com... i z gory dziekuje

   25 Maj 2010 16:46Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 617

   Canon IR 1210 wymiana części

   muszę wymienić część w tej kserokopiarce.Jako, że jestem nowy w firmie i wspomniałem, że robiłem kiedyś komputery szef wytypował mnie do wymiany części jaka znajduję się za wkładem zintegrowanym.Może ktoś mi pomóc?Nie mam pojęcia jak je wyciągnąć(jest to jakiś moduł z dwiema rolkami),...

   23 Lut 2011 12:40Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1600

   Drukarka Canon IR 3100 zwraca błąd E000067-0110

   Nowy bęben rozwiązał problem... a instrukcja była dołączona do bębnaniestety nie było w niej napisane jak się wchodzi do trybu serwisowego.. a na powyższym forum broniący biznesu serwisanci nic nie chcieli na ten temat napisać.na szczęście znalazłem główka a następnie 2 a potem 5 w miarę...

   27 Paź 2011 09:12Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1683

   Canon IR 3320i kody dostępu

   W jaki sposób ustawia się kody dostępu dla użytkowników w tym urządzeniu?Może posiada ktoś instrukcję obsługi tego urządzenia?

   11 Lip 2012 13:11Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 927

   Canon IR 2520 - błąd E 196 i czarne kartki w białe nie regularne linie

   Oprogramowanie wgrywamy przy pomocy Service Support Tool przy użyciu przewodu sieciowego. Niestety, nie posiadam softu do owej maszyny więc dalej nie pomogę...Ważne, by nie wgrywać niższej wersji softu - uceglimy maszynę...ewentualnie instrukcja obsługi support toola - z tym nie było by problemu...

   21 Maj 2013 21:36Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2127

   Canon iR 2520 ustawianie oszczędności tonera

   Naciskasz * z główką następnie ustawienia wspólne i masz już zakładkę oszczędności toneraJestem akurat w terenie, dostęp do kopiarki będę miał dopiero w poniedziałek:(.Rozumiem, że wg tej instrukcji ustawiam oszczędność na stałe, nie tylko do jednorazowego wydruku.

   26 Sie 2014 10:47Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 1185

   Podłączenie kserokopiarki CANON IR 4570

   Witam serdecznieJest to mój pierwszy post na forum, a także na wstępie pragnę poinformować, że jestem zupełnym laikiem w tym temacie. Nadmieniam, iż używałem opcji szukaj od trzech dni i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu:(.Sytuacja ma się następująco.Od roku posiadam Internet od dostawcy...

   Sieci LAN 07 Lut 2022 17:55Odpowiedzi: 27 Wyświetleń: 426

   kserokopiarka Canon ir2018 instrukcja

   Sprawa z instrukcją do IR-2018 wygląda w ten sposób:-jest ona w formie książkowej (Canon cofnął się w tył)-trzeba za nią dodatkowo zapłacić

   20 Lut 2008 08:02Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 11545

   Instrukcja obslugi CANON iR 3110C - iR 3100CN

   Marka: CANONModel: iR 3110C - iR 3100CNChassis (płyta):Inne (elementy, procesor):Jakość (skan, resolution):

   Drukarki, Ksero Instrukcje obsługi 10 Lut 2009 14:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2997

   Canon iR 1210 instrukcja

   Szukam instrukcji obsługi PL kopiarki CANON iR1210/1230 proszę o pomoc.Podaj markę, symbol i rodzaj urządzenia w temacie!Patrz -- > OGŁOSZENIE 1/pierwsze/ od góry w tym dziale.

   Schematu/instrukcji/artykułu 27 Kwi 2007 19:01Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1703

   CANON IR 1018 - Instrukcja Obsługi potrzebna

   Instrukcja obsługi po naszemu do CANON IR 1018 potrzebna.Podaj rodzaj, markę i symbol urządzenia w temacie! 06 Sie 2007 06:57Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1533

   Instrukcje użytkownika CANON IR 1600/2000

   Marka: CanonModel: IR 1600/2000

   27 Wrz 2007 14:28Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 3360

   Canon IR-1018 Instrukcja

   Model jak w temacie instrukcja poszukiwana po polsku w bazie elektrody jestale tylko part1(), reszty nie mogę się doszukać i raczej I-sza część archiwum jest mało przydatna bo nie do rozpakowaniaPatrz -- > OGŁOSZENIE 1/pierwsze/ od...

   15 Gru 2007 19:58Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2436

   Canon IR 2018 instrukcja obsługi zeskanowana

   Model: ir2018 20 Cze 2008 21:28Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 5091

   canon ir 2200/3300 instrukcja faksu pilnie potrzebna

   tak jak w temacie

   31 Lip 2008 08:20Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2025

   Canon Ir 2020 potrzebna instrukcja w pl Wersja elektroniczna

   Tak jak w temaciePozdrawiamCdlomek

   03 Lis 2008 17:28Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2388

   CANON IR 3100CN - potrzebna Instrukcja Obsługi PL

   Instrukcja ciągle potrzebna.Naprawdę nikt nie ma?Jeszcze raz proszę o nią.Może być ksero - zaplacę.

   20 Lut 2009 20:00Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2523

   Canon IR 3225 - instrukcja!

   szukam instrukcji do maszyny Canon IR 3225 w j. polskimPonoć nigdzie nie można jej dostać więc próbuję tutaj na forum.Sprawa dosyć pilna! 29 Cze 2009 13:59Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1690

   Canon IR 2016 instrukcja serwisowa

   Canon IR 2016 instrukcja serwisowa poszukuję, z elektrody nie moge sciągnąc, nie jestem w jakiejś grupie. A jak raz sciągnąłem to w 4 częsciach i nie moge jej połączyc w całość. a komputer nie otwiera cześci. Dziekuję za pomoc

   11 Sie 2009 07:04Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2408

   szukam instrukcji obsługi kopiarki Canon IR 5000

   poszukuję instrukcji obsługi kopiarki Canon IR 5000najchętniej w języku polskim

   10 Lut 2010 18:51Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1176

   Canon iR 2220i - kompletna instrukcja.

   Muszę skonfigurować pracę w sieci, automatyczny 'fax to mail', 'mail to fax' i inne duperele. Poza tym chętnie zapoznam się z resztą dostępnej konfiguracji. Czy ktoś może pomóc? Czy 'fax to mail' i 'mail to fax' są obsługiwane przez tą kopiarkę i jej sterowniki? Da się to uruchomić?Pozdrawiam, Tomek.

   08 Gru 2009 00:38Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1277

   Canon IR 1570F instrukcja obsługi

   super, dzięki. Jeszcze zależało by mi na instrukcji obsługi kopiarki i faksu:) 03 Maj 2010 22:05Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1944

   Canon IR 2520 SM i PC - Instrukcja serwisowa.

   Szukam serwisówki oraz listy części do IR2520pozdrawiam

   11 Lip 2011 20:23Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2339

   Canon IR 3025-może ktoś zna standardowe hasło do ustawień i ma pełną instrukcję.

   Instrukcje do pobranie ze strony Canona a jeżeli chodzi o hasło do ustawień systemowych to w nowej maszynie nie jest założone.Zakładanie hasła odbywa się przez osobę administrującą urządzaniem.

   22 Mar 2013 20:00Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1464

   Instrukcja obsługi użytkownika Canon IR1530 -szukam

   Jak w temacie, potrzebuję instrukcje obsługi użytkownika do kserokopiarki Canon iR 1530 w wersji polskiej.Jeśli nie dacie rady w wersji polskiej to w ostateczności po angielsku.Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

   21 Sty 2011 19:06Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1598

   Potrzebna dokumentacja do kopiarek cyfrowych Ricoh i Canon

   Posiadam instrukcje do canona ir + soft + sterowniki - odezwij sie na pwDodano po 1

   19 Cze 2007 15:28Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1566

   Instrukcja Obsługi iR1570

   Instrukcja Obsługi Canon iR-1570/1570f Marka:Model: 30 Kwi 2010 07:05Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1873

   ---=== SPIS INSTRUKCJI FOTO CAM ===---

   AiptekAiptek Pocket DV T 285 - instrukcja obsługi ENAiptek Pocket DV T 300V+ - instrukcja obsługi ENBenQBENQ C1050 - instrukcja obsługi PLBENQ C640 - instrukcja obsługi PLBENQ C700 - instrukcja obsługi PLBENQ C740 - instrukcja obsługi PL...

   Aparaty fotograficzne Instrukcje obsługi 17 Lip 2010 14:09Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 38149

   Szukam instrukcji użytkownika PL do CANON IR1610

   Sprzedałem ostatnio dwie sztuki ir wiecjutro w pracy sprawdzę może sobie zostawiłemjedną instrukcje.Pozdrowienia

   28 Lut 2006 16:05Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 903

   Cannon ir 2200 problem ze skanowaniem

   Skoro zainstalowałeś scan gear tool oraz infrana to musisz w pierwszym programie znaleźć skaner (iR 2200) a następnie w drugim programie wybrać źródło (source), którym jest program Canon Scangear tool. A dalej to już zgodnie z instrukcją obsługi infrana.P. S.No i oczywiście w kserokopiarce...

   28 Sty 2011 08:40Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1689

   Canon EOS 400D jak rozkręcić obudowę

   Może ja podepnę sie pod temat.Szukam instrukcji lub ktoś może pokieruje mnie jak rozkręcić obudowę canona 400d?Urwałem wężyk spustowy i gniazdo uszkodzone. Odkręciłem panel od zaślepki i je rozmontowałem żeby żadnej zwary nie było. Co ciekawe PILOT IR mi nie działa. Kupiłem i kaszan. Na 450D smiga...

   Aparaty Fotograficzne Serwis 23 Lis 2011 19:49Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1413

   Programowanie języka w Canon GP215

   Dzięki za pomoc ale to dla mnie za mało. Możesz podać więcej informacji? Bo np. przy "save image" chce dyskietkę ale jak mu dam to mówi że zła. programowałem już języki w serii IR ale tam to jest całkiem inaczej. Proszę bardzo o instrukcję "krok po kroku". Mogę się odwdzięczyć np. Kyocerą.

   04 Sty 2005 16:00Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1032

   Canon IR1600 - jasna kopia - maksymalny kontrast

   odgrzewam temat - kupiłem używane ir 1605, włożyłem nowy oryginalny bęben i nowy oryginalny toner- ale mam podobny problem, co Marcin 1109. Wiem, że muszę umyć wałek magnetyczny i pewnie wywoływaczkę. Czy mogę poprosić o info, jakiegoś tutoriala, jak się czyści wałek oraz wywoływaczkę? Szukałem...

   09 Cze 2010 15:03Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 3408

  Centrum obsługi telefonicznej


  • PL

  Zapisz się


  Zarejestruj swoje nowe konto pl. com i uprość zakupy. Korzyści z indywidualnego konta:

 • Zarejestruj swoje urządzenie, aby mieć wszystkie dane pod ręką
 • Przedłuż gwarancję na swoje urządzenie
 • Funkcjonalny, szybki i przejrzysty system zgłoszeń serwisowych
 • Przejrzyj produkty, z których korzystasz
 • Ciesz się łatwymi zakupami online
 • Zarządzaj subskrypcją newslettera
 • i więcej..
 • Zaloguj sie


  Zaloguj się na swoje konto społecznościowe

  Lub zaloguj się za pomocą swoich danych

  np. W6503SPL lub 463004


  Kod urządzenia to 6-cyfrowy numer, który można znaleźć na tabliczce znamionowej urządzenia lub w karcie gwarancyjnej.

 • Instrukcja montażu i lista części Canon Imagerunner Ir3570

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i lista części Canon Imagerunner Ir3570

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i lista części Canon Imagerunner Ir3570