Katalog produktów Craftsman 115 244500

Craftsman 115 244500 to profesjonalny katalog produktów firmy Craftsman. Zawiera on pełen zakres części zamiennych, narzędzi i akcesoriów do produktów Craftsman, w tym narzędzi ręcznych, narzędzi pneumatycznych, narzędzi elektrycznych, urządzeń do cięcia i szlifowania oraz systemów zarządzania narzędziami. Katalog zawiera szczegółowe informacje na temat każdego produktu, a także instrukcje obsługi i wskazówki dotyczące bezpiecznego i skutecznego użytkowania. Za jego pomocą można łatwo znaleźć i zamówić części zamienne i akcesoria, a także porozmawiać z wykwalifikowanym pracownikiem działu obsługi klienta Craftsman. Katalog produktów Craftsman 115 244500 to narzędzie niezbędne dla wszystkich, którzy korzystają z produktów Craftsman.

Ostatnia aktualizacja: Katalog produktów Craftsman 115 244500

Dzięki kompletnej i zawsze aktualnej gamie Brembo możesz podróżować bezpiecznie!
Nasze produkty spełnią potrzeby każdego kierowcy.
Myślimy nie tylko o tym, co niezbędne, bowiem każdy pojazd zasługuje na bezpieczeństwo i jakość Brembo.

Wszystkie samochody
zasługują na Brembo

Cały obszar Aftermarket
w Twojej dłoni

Aplikacja BremboParts pozwoli Ci szybko i bezpośrednio zapoznać się z katalogiem produktów Aftermarket!
Opracowano ją z myślą o możliwości zintegrowania jej z funkcjami urządzeń mobilnych, a umożliwia ona: zeskanowanie kodu QR tak, aby sprawdzić, czy opakowanie tarcz i klocków jest oryginalne; zrobienie zdjęcia tabliczki w celu określenia produktów odpowiednich do danego samochodu i znalezienie najbliższego sprzedawcy.

Sprawiamy, że to co ważne działa. *

Przygotowaliśmy tę platformę, aby ułatwić Ci dostęp do naszych materiałów. Zebraliśmy w jednym miejscu katalogi produktowe, poradniki i najważniejsze publikacje, aby poszukiwanie informacji czy rozwiązań było proste i szybkie. 

Pobierz nasze bezpłatne Poradniki i Publikacje 

Przejdź do Strefy Instalatora Eaton

Skorzystaj z naszej wiedzy i narzędzi zgromadzonych w jednym miejscu, aby zaoszczędzać czas podczas montażu instalacji elektrycznych.

 • Wsparcie
 • Katalogi i materiały do pobrania

Czy wiesz, że drukowany przekaz ma dużo większą moc niż cyfrowy? Zgodnie z badaniami kanadyjskiej poczty komunikat przekazany na wydrukach jest aż o 75% lepiej zapamiętywana niż cyfrowy. Wzrasta liczba zapamiętanych szczegółów, częściej też skłania odbiorców do dokonania zakupu. Przewagę fizycznych nośników wykazały też badania agencji Millward Brown. Za pomocą rezonansu magnetycznego pokazano, że treści na papierze silniej pobudzają mózg i aktywują połączenia nerwowe związane z pamięcią przestrzenną. Przekaz na papierze angażuje zmysły, pozostawia trwały ślad pamięciowy i zwiększa zaufanie do odbieranej treści. Warto wykorzystać jego siłę, wplatając w nią opowieść o marce.

Drukowany katalog buduje wiarygodność i zaufanie, otwierając przed klientem świat danej marki. Katalogi uzupełniają działania w różnych kanałach — prezentują, opowiadają i zachęcają do zakupu. Wspierają działania marketingowe i stojące za nimi strategie.

Ekskluzywne, dobrze wydrukowane katalogi są nośnikiem reklamowym, na który stawiają największe firmy. Wyczekiwanymi publikacjami są np. katalogi dużych firm meblarskich, trendbooki lub magazyny tematyczne. Po broszury reklamowe chętnie sięgają galerie, artyści i organizatorzy dużych wydarzeń kulturalnych. Katalogi w formie magazynów są też chętnie rozdawane — w siedzibie firmy lub jako gratis do zamówienia online.

 • Katalogi informacyjne prezentują firmę, opowiadają o jej historii, wartościach i ludziach. Wybierz je, jeśli zależy Ci na zwiększeniu świadomości i wiarygodności marki.
 • Katalogi promocyjne prezentują produkty i usługi — w różnych kontekstach. Ich głównym celem jest wspieranie sprzedaży i rozbudzanie potrzeby zakupowej. Prezentując usługi lub produkty, nie zapomnij o zachęceniu czytelnika do kontaktu, odwiedzenia sklepu, biura lub strony internetowej (np. dodając kody QR).
 • Katalogi tematyczne, magazyny i trendbooki obrazują serię lub segment produktów i usług. Wizualizują, inspirują i kreują potrzeby konsumenckie. Dobrze zaprojektowane i wykonane są bardzo cenione przez odbiorców. Trendbooki wspierają wizerunek eksperta, partnera i kreatora trendów.

Katalogi wyrażają osobowość marki w dopasowanej formie. Budują wiarygodność i prestiż firm — zarówno tych działających online, jak i offline. Katalogi uzupełnią i zaprezentują ofertę w efektownej, przejrzystej — i co najważniejsze — namacalnej formie.

Można je oferować w siedzibie firmy, lub przekazać przedstawicielom handlowym. Katalogi reklamowe wspierają e-commerce, dołączane do przesyłek bezpośrednich będą cenną wartością dodaną. Prestiżowe, dobrze wydane katalogi reklamowe budują pozytywne doświadczenia — inspirują, prezentują i oferują unikalną, dopasowaną do odbiorców treść.

Niezależnie od specyfiki firmy – katalogi i broszury reklamowe pokażą ją z najlepszej strony. Największe firmy znają ich potencjał, dlatego od lat tworzą kolejne wydania. Katalog reklamowy to przestrzeń do twórczej prezentacji oferty produktowej, inspirowania i wyznaczania trendów.

Katalogi są zamawiane do prestiżowych trendbooków, magazynów modowych i fotograficznych. Ciekawie zaprojektowane katalogi reklamowe od lat sprawdzają się podczas promocji dóbr luksusowych i prezentacji oferty dla marek premium. Z katalogów chętnie korzystają także np. biura turystyczne, sklepy internetowe, graficy i marketerzy.

Stwórz spójny projekt – od grafiki po fonty i treść – a nam zostaw resztę. Możesz liczyć na imponującą jakość druku i precyzyjne wykończenie. Tworząc katalogi, łączymy nowoczesne linie produkcyjne z precyzją ludzkich rąk – wszystko po to, aby stworzyć broszury reklamowe, z których zarówno Ty, jak i my – będziemy dumni. Skontaktuj się z nami i porozmawiamy o tym, co możemy razem zrobić — zadzwoń (+48 222 111 222), odezwij się na czacie lub napisz na kontakt@drukomat. pl.

U nas wydrukujesz zarówno katalogi klejone, jak i foldery szyte i spiralowane. Każdy z nich możesz dopasować do swoich potrzeb — wybrać format, podłoże i uszlachetnienie. Czym się wyróżniają poszczególne typy katalogów?

Wybierz katalogi klejone, jeśli zależy Ci na doskonałym efekcie i sporej objętości. Zarówno do druku regularnego, jak i akcydensowego. Pamiętaj, że ich produkcja wymaga kilku dni.

 • Druk od 5 szt.
 • 8 formatów (pion, poziom, kwadrat, DL)
 • Od 48 aż do 256 stron + okładka
 • Grzbiet katalogu nawet do 50 mm
 • Trwałe klejenie PURv
 • Zamów z wyprzedzeniem (klej musi wyschnąć)
 • Sprawdzą się jako trendbook, katalog jubileuszowy lub produktowy
 • Możliwe uszlachetnienie okładki — folią mat/połysk/soft touch + lakierem wybiórczym UV
 • Katalogi szyte są efektowne i ekonomiczne — idealne do mniej obszernych publikacji lub materiałów szkoleniowych. Szybka realizacja.

 • Szybka realizacja
 • 8 formatów (pion, poziom, DL, kwadrat)
 • Od 4 do 56 stron + okładka
 • Zszywki płaskie lub oczkowe
 • Możliwość dziurkowania (by wpiąć do segregatora)
 • Katalogi spiralowane sprawdzą się przy druku wyższych nakładów. Sprawdzą się do druku folderów, przewodników lub instrukcji.

 • Druk od 50 szt.
 • Od 8 do 56 stron + okładka
 • Doskonałe do druku wysokonakładowego — np. przewodników lub instrukcji
 • Łatwe przeglądanie stron, możliwość rozłożenia na płasko
 • 3 kolory spirali do wyboru
 • Katalogi – spełniaj cele w oryginalny sposób

  Szlachetny wygląd i funkcjonalność. Katalogi reklamowe są wykorzystywane zarówno przez freelancerów, globalne organizacje, jak i lokalne firmy. Chcesz zaprezentować swoje portfolio? Planujesz podsumować event ze zdjęciami i relacją z wydarzenia? Zbliża się ważna rocznica i chcesz podzielić się wspomnieniami? Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel – z nami go spełnisz!

  Jaką wybrać okładkę katalogu?

  Okładka katalogu to pierwszy krok do zaintrygowania odbiorców. Oferujemy różne warianty okładek – tak, aby ułatwić Ci przyciągnięcie uwagi klientów. Okładkę wykonujemy w wielu wariantach, na podłożach:

 • kreda połysk lub mat (gramatura od 130 g do 350 g)
 • papier Kraftliner (250 g) w ekologicznym stylu
 • ozdobny papier Woodstock Betulla (285 g)
 • offset (90 g - 240 g)
 • Chcesz więcej? Pokryjemy okładkę katalogu elegancką folią matową, soft touch lub błyszczącą. Chcesz podkreślić detale, logo lub swój claim? Wyeksponuj je, dzięki lakierowi wybiórczemu UV. Chcesz jeszcze więcej? Napisz do nas i zamów niestandardowe rodzaje katalogów – kontakt@drukomat.

  Na czym wydrukować wnętrze katalogu?

  Wnętrze katalogu pokaże Twoje mocne strony. Wydrukujemy je na podłożu offsetowym lub kredowym w wersji błyszczącej, lub matowej.

  Papier offsetowy jest matowe, dobrze chłonie farbę i można po nim pisać. Najlepiej sprawdza się w przypadku druku katalogów produktowych, broszur informacyjnych i ofertowych.

  Katalogi na powlekanym podłożu kredowym wyróżniają się intensywnymi kolorami i gładką, przyjemną w dotyku, powierzchnią. Katalogi na papierze powlekanym sprawdzą się jako trendbooki, prezentacje firmy, katalogi pamiątkowe lub portfolio.

  Druk katalogów reklamowych

  U nas wydrukujesz katalogi reklamowe w najpopularniejszych formatach. Jesteśmy otwarci też na zamówienia niestandardowe. Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Możemy dopasować liczbę stron katalogu do Twoich oczekiwań – tak, aby najlepiej zaprezentować firmę, produkty lub usługi.
 • Chcesz wydrukować katalog na innym podłożu? Wybieraj spośród wielu rodzajów papieru – tak na okładkę, jak i wnętrze. W standardzie dajemy Ci dostęp do szerokiej gamy surowców (od papieru ozdobnego Woodstock Betulla, po Kraft). Chcesz więcej? W ofercie niestandardowej możemy drukować na wielu innych podłożach.
 • Drukując katalogi reklamowe, wykorzystujemy najlepsze maszyny do druku cyfrowego i offsetowego.
 • Nasze katalogi są precyzyjnie wykończone i nasycone kolorami.
 • Chcesz zamówić własny format katalogu? Możemy zastosować indywidualne docięcia, które sprawią, że Twój katalog będzie się wyróżniał na tle innych.
 • Nie boimy się niestandardowych rozwiązań także w przypadku uszlachetniania katalogów – daj znać, jakie uszlachetnienie okładki lub wnętrza Cię interesuje, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.
 • Potrzebujesz indywidualnego podejścia do swojego projektu? Skontaktuj się z nami – jest duża szansa, że wspólnie stworzymy katalog idealny!
 • Zastosowanie katalogów drukowanych

  Szukasz inspiracji? Z chęcią podpowiemy Ci różne zastosowania i rodzaje katalogów. Czy wiesz, że katalogi możesz wykorzystać jako oferty handlowe, magazyny, raporty, foldery do prezentacji usług lub jako trendbook?

  Katalogi szyte

  U nas zamówisz katalogi zeszytowe, poczynając od niewielkiej liczby stron, a na obszernych katalogach kończąc (standardowo od 4 do 56 stron + okładka). Jeśli szukasz katalogu do prezentacji oferty, sprawdź katalogi ze zszywkami oczkowymi, które można wpiąć do segregatora. Katalogi szyte są dostępne w 8 najpopularniejszych formatach. Możesz je zamawiać już od 5 sztuk?

  Elegancka, książkowa oprawa doskonale zaprezentuje firmę – jej historię i misję. Katalogi szyte i spiralowane przydają się do prezentacji oferty promocyjnej i nowości produktowych. Katalogi reklamowe sprawdzają się jako prezentacja oferty handlowej. Wybierają je zarówno duże firmy samochodowe i meblowe, jak i te z przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i spożywczego. W katalogach opisywane są produkty, usługi, a także ich zastosowanie. Chcesz inspirować, wyznaczać trendy i pokazywać ciekawe zastosowanie produktów? Wydrukuj modny magazyn i katalog, który będzie rozchwytywany. To co, działamy?

  Katalogi szyte – tanie i efektowne

  Katalogi szyte łączą dużą wytrzymałość z bardzo korzystną ceną. Oprawa zeszytowa pozwala rozłożyć katalogi na płasko – co ułatwia przeglądanie treści. Ten katalog najlepiej nadaje się do małych i średnich prezentacji. Katalogi w oprawie szytej sprawdzą się np. jako instrukcje, foldery produktowe, gazetki promocyjne lub broszury informacyjne. Katalogi zeszytowe będą świetnym uzupełnieniem prezentacji firmy lub teczki ofertowej. Stwórz własny katalog z szytym wykończeniem i zaprezentuj swoje najlepsze strony.

  Katalogi klejone

  Szukasz eleganckich katalogów reklamowych, które zostaną w pamięci na długo? Sprawdź katalogi w oprawie klejonej, które pomieszczą wszystkie Twoje pomysły. Wybierz klejony katalog reklamowy, jeśli potrzebujesz obszernej prezentacji oferty, firmy lub księgi znaku. Standardowo drukujemy katalogi w 8 najpopularniejszych formatach, jesteśmy jednak otwarci także na zamówienia niestandardowe.

  Katalogi klejone — perfekcyjne wykończenie

  Katalogi w książkowej oprawie wyglądają prestiżowo. Oferujemy oprawę książkową i najlepsze dostępne na rynku łączenie elastycznym i bardzo trwałym klejem. Katalogi klejone PUR to wybór dla tych, którym zależy na eleganckich publikacjach – np. książek pamiątkowych, przewodników, portfolio prac lub modnych magazynów. Chcesz więcej? Podkręć swój projekt, uszlachetniając okładkę – folią (matową, błyszczącą lub soft touch), a także lakierem wybiórczym UV.

  Katalogi spiralowane

  Katalogi spiralowane umożliwiają wygodne przeglądanie stron i rozłożenie ich na płasko. Katalogi ze spiralą świetnie nadają się do małych i średnich publikacji (w standardzie już od 8 do 56 stron + okładka). Standardowo są dostępne w 6 formatach. Wolisz spiralę białą, czarną czy srebrną?

  Jakie jest zastosowanie katalogów spiralowanych? Możesz je wykorzystać do druku poradników kucharskich, atlasów samochodowych, albumów ze zdjęciami, menu, przewodników lub instrukcji. Często są wybierane także do druku prezentacji ofertowych, materiałów szkoleniowych, notatników lub broszur reklamowych.

  Katalogi spiralowane – delikatność w profesjonalnej oprawie

  Katalog spiralowany możemy wydrukować na eleganckim podłożu kredowym – w macie lub połysku (130-350 g). Dobierz najlepszy kolor spirali, format i podłoże. Chcesz więcej? Wybierz dedykowane uszlachetnienie okładki folią oraz lakierem wybiórczym UV. Zależy Ci na nieszablonowym katalogu? Skorzystaj z zamówień niestandardowych – gdzie możesz np. wybrać okładkę na papierze syntetycznym, ozdobnym lub przezroczystym. Chętnie zrealizujemy nawet najbardziej kreatywne projekty katalogów firmowych. Skontaktuj się z nami: kontakt@drukomat.

  Katalog produktów Craftsman 115 244500

  Bezpośredni link do pobrania Katalog produktów Craftsman 115 244500

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Katalog produktów Craftsman 115 244500