Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Dewalt De3000

Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Dewalt De3000 zapewniają użytkownikom szczegółowe informacje na temat instalacji, użytkowania i konserwacji urządzenia. Instrukcja obsługi zawiera wszystkie informacje potrzebne do uruchomienia i używania Dewalt De3000. Dodatkowo, informacje serwisowe pomagają użytkownikom w naprawie i konserwacji produktu w przypadku wystąpienia problemów. Instrukcja obsługi zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące bezpieczeństwa, korzystania z urządzenia i zalecanego użytkowania, a także szczegółowe informacje na temat części i narzędzi potrzebnych do konserwacji. Informacje serwisowe zawierają wszystkie ważne informacje dotyczące konserwacji produktu, w tym szczegółowe instrukcje naprawy.

Ostatnia aktualizacja: Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Dewalt De3000

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    Przedstawiona książka to ciąg dalszy, swoiste alternatywne zakończenie kryminału Krótka instrukcja obsługi psa opartego na motywach głośnego zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary

    Akcja rozgrywa się w świecie służb specjalnych, mafii, mediów i polityki. Ma klimat i dynamiczny styl zasadniczej powieści i równie zaskakujący jak ona przebieg. Książka wzbogacona jest o unikatowy dodatek – nigdy niepublikowane dokumenty MSW z czasów PRL dotyczące wykorzystywania psów m. in. w kryminalistyce.

    Krótka instrukcja obsługi psa. Zemsta ukazała się w wyniku akcji społecznościowej. Rekomendują ją znani polscy pisarze: Ryszard Ćwirlej, Artur Górski, Dariusz Loranty, Cezary Łazarewicz, Joanna Opiat-Bojarska, Łukasz Orbitowski, Piotr Pytlakowski, Vincent V. Severski i Mariusz Zielke.

    Dostępna liczba sztuk
    Dostępność całkowita1 szt.
    Dostępność w naszym magazynie1 szt. (realizacja już jutro)
    Dostępność w punktach Bonito

    Darmowa dostawa już od 299, 00 

    • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt odbioru, w którym chciałbyś je odebrać.
    • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS nadaniu przesyłki.
    • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem PIN.
    • Wydanie przesyłki następuje po podaniu numeru zamówienia oraz kodu, który jest w wiadomości SMS.
    • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki w punkcie masz 7 dni.
    • Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
    • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
    • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
    • Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
    • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.
    • Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
    • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
    • Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
    • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.
    • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
    • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
    • Listonosz doręcza przesyłkę.
    • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt, w którym chciałbyś je odebrać.
    • Otrzymujesz SMS-a oraz e-mail od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem.
    • Pracownik punktu wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego specjalnego kodu.
    • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z punktu masz 3 dni.
    • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
    • Kurier doręcza przesyłkę.
    • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.

     * opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 3, 00 zł

     Internetowa baza instrukcji obsługi

     © 2023 by ManualsBase. com. All Rights Reserved.

    Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Dewalt De3000

    Bezpośredni link do pobrania Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Dewalt De3000

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Krótka instrukcja obsługi i informacje serwisowe Dewalt De3000