Księga danych technicznych produktów Canon Wux450st

Księga danych technicznych produktów Canon Wux450st to dokumentacja techniczna dotycząca projektora WUX450ST firmy Canon. Dokument ten zawiera informacje dotyczące wszystkich funkcji i parametrów tego projektora, w tym dane techniczne, konfiguracje i instrukcje obsługi. Księga zawiera również szczegółowe informacje dotyczące wszystkich dostępnych w projektorze opcji, w tym trybów projekcji, ustawień wyświetlania i opcji połączeń. Księga zawiera również szczegółowe informacje dotyczące wszystkich dostępnych w projektorze opcji, w tym trybów projekcji, ustawień wyświetlania i opcji połączeń. Jest to szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać wszystkie funkcje projektora, aby w pełni wykorzystać jego możliwości.

Ostatnia aktualizacja: Księga danych technicznych produktów Canon Wux450st

XEED WUX450ST

Ten jasny, uniwersalny i kompaktowy projektor instalacyjny WUXGA generuje obraz o jasności 4500 lumenów, jest wyposażony w wejście HDBaseT i umożliwia przesuwanie obiektywu w pionie w zakresie 75%, dzięki czemu można go instalować w różnych konfiguracjach.

Korzyści

 • Wyraźny, szczegółowy obraz dzięki macierzystej rozdzielczości WUXGA (1920 × 1200)
 • Projekcja niemal całkowicie pozbawiona zniekształceń dzięki obiektywowi z krótkim rzutem firmy Canon
 • Jasny, atrakcyjny obraz dzięki mocy 4500 lumenów
 • Intensywne, realistyczne kolory dzięki współczynnikowi kontrastu macierzystego na poziomie 2000:1
 • Uniwersalne opcje instalacji, w tym możliwość przesuwania obiektywu w pionie w zakresie 75%
 • Wiele opcji połączeń, w tym wejścia HDBaseT, HDMI™ i DVI oraz łączność Wi-Fi
 • Uniwersalne opcje wyświetlania obrazu obok obrazu i łączenia krawędzi
 • Prezentacje bez użycia komputera dzięki złączu USB i możliwość połączenia nawet 9 projektorów przez sieć LAN
 • Atrakcyjna 3-letnia gwarancja na wymianę lampy i usługa wypożyczenia w następnym dniu*
 • Wyjątkowa energooszczędność, 5000 godzin pracy lampy i hałas na poziomie zaledwie 30 dBa (tryb Eco)

Cechy szczegółowe

Obiektyw z krótkim rzutem i funkcją przesuwania

Model XEED WUX450ST jest wyjątkowo uniwersalnym multimedialnym projektorem instalacyjnym o wysokiej rozdzielczości i niewielkich wymiarach. Projektor można umieścić w dyskretnym miejscu powyżej lub poniżej ekranu dzięki funkcji przesuwania w pionie i poziomie – w tym w wyjątkowo dużym zakresie (75%) w pionie – i umożliwia rzutowanie zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Precyzyjny i uniwersalny

Mimo krótkiej ogniskowej obiektyw wyświetla obrazy o przekątnej od 30 do 300 cali. Zniekształcenia zostały niemal całkowicie wyeliminowane (0, 1%). Współczynnik rzutowania na poziomie 0, 56:1 umożliwia projekcję obrazu o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 1, 2 m, co stanowi odległość ekran-projektor o mniej więcej dwie trzecie mniejszą niż w przypadku konwencjonalnych projektorów.

Jasny, płynny obraz

Model XEED WUX450ST jest wyposażony w najnowszą wersję systemu optycznego AISYS firmy Canon i charakteryzuje się wyjątkową wydajnością i niezmiennie wysoką jakością obrazu. Jasność na poziomie 4500 lumenów i współczynnik kontrastu macierzystego na poziomie 2000:1 sprawiają, że obraz jest wyraźny, jasny i pełen żywych kolorów. Urządzenie charakteryzuje się znakomitym odwzorowaniem kolorów i brakiem zakłóceń, czyli cechami typowymi dla serii XEED.

Zaawansowane przetwarzanie

Generowanie zachwycającego, pozbawionego zakłóceń obrazu w różnych środowiskach instalacyjnych nie sprawia problemu. Macierzysta rozdzielczość projektora (WUXGA, 1920 × 1200 pikseli) i obsługa standardu Full HD są wspomagane przez profesjonalną technologię wyświetlania LCOS. Dostępna jest wersja z funkcją symulacji DICOM udostępniająca tryby Blue-base i Clear-base i umożliwiająca wybór symulacji DICOM i opcji sRGB w trybie „obraz obok obrazu”.

Kreatywne opcje przetwarzania obrazu

Nowy mechanizm przetwarzania obrazu w modelu XEED WUX450ST zawiera wiele łatwych w obsłudze funkcji instalacyjnych, w tym sprzętowe łączenie krawędzi, wewnętrzną regulację pasowania i wbudowane testowe wzory obrazu. Złącze USB umożliwia wyświetlanie prezentacji – bez użycia komputera – z jednego projektora lub połączenie obrazu nawet z 9 projektorów w przypadku użycia przewodu LAN. Tryb wyświetlania „obraz obok obrazu” (picture-by-picture) obsługuje dwa źródła cyfrowe, co znakomicie sprawdza się w przypadku nowoczesnych wideokonferencji. Obraz można rzutować pod niemal dowolnym kątem z zachowaniem idealnej geometrii dzięki funkcji 4-punktowej korekcji trapezowej.

Konstrukcja ułatwiająca instalację

Niewielkie wymiary projektora stanowią dużą zaletę w salach lekcyjnych, pokojach konferencyjnych i innych małych obiektach. W muzeach i obiektach prezentujących prace artystyczne zaletą będą przemyślane opcje montażu stopek na płaskiej obudowie, doskonale sprawdzające się w zaawansowanych instalacjach wieloprojektorowych. Z łatwością można zestawiać projektory w układzie pionowym i regulować projekcję pionową w zakresie 360°.

Uniwersalne opcje połączeń

Nowe opcje połączeń zapewniają dodatkowe możliwości umieszczania projektorów. Sygnały audio-wideo i sygnał sterowania można wysyłać za pośrednictwem jednego przewodu o maks. długości 100 m, podłączonego do złącza HDBaseT. Dostępne jest też połączenie bezprzewodowe przez sieć Wi-Fi (maks. odległość 25 m). Ponadto funkcja NMPJ (Network Multi Projection) ułatwia podłączanie projektorów przez sieć LAN. Wejścia HDMI i DVI-I umożliwiają jednoczesne przesyłanie sygnału cyfrowego. Z kolei oprogramowanie Crestron RoomView® umożliwia natychmiastowe jednoczesne sterowanie i monitorowanie obrazu.

Trwałość i ekonomiczność

Lampa modelu XEED WUX450ST może pracować nawet 5000 godzin w trybie ECO. Specjalny przycisk ECO natychmiast uruchamia tryb niskiego poboru energii przez lampę i inne funkcje oszczędzania energii, co umożliwia energooszczędną obsługę. Przedłużona gwarancja na lampę umożliwia bezpłatną wymianę nawet trzech lamp w okresie 3 lat. Z kolei trzyletnia usługa wypożyczenia w ramach rozszerzonej gwarancji firmy Canon umożliwia wypożyczenie projektora w następnym dniu* w przypadku przekazania własnego urządzenia do serwisu lub naprawy.

* Następny dzień oznacza, że wynajęty produkt zostanie dostarczony w dniu następującym po dniu zgłoszenia naprawy, jeśli to możliwe. Jeśli zgłoszenie zostanie odebrane w godzinach popołudniowych, w weekend lub w święto, wynajęty produkt zostanie dostarczony w ciągu dwóch dni. Ta usługa wynajmu podlega pełnym warunkom i jest dostępna wyłącznie w wybranych lokalizacjach.

Co nowego: Funkcje zarządzania zapasami i magazynem | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 8 min

Dotyczy: Microsoft Dynamics AX 2012 R3, Microsoft Dynamics AX 2012 R2, Microsoft Dynamics AX 2012 Feature Pack, Microsoft Dynamics AX 2012

Firma Microsoft zmieniła i dodała funkcje w obszarze Zarządzanie zapasami dla Microsoft Dynamics AX 2012. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz tabele, które mają zastosowanie do danej wersji produktu.

Uwaga

Microsoft Dynamics AX 2012 R3 obejmuje nowe moduły Zarządzanie magazynem i Zarządzanie transportem, które są włączane przez pojedynczy klucz konfiguracji, wraz z poprzednio wydanym modułem Zarządzanie magazynem II. Użytkownicy powinni włączyć klucz konfiguracji dla TYLKO JEDNEGO z tych modułów, ale nie obu, we wdrożeniu jednego wystąpienia, jednej partycji. Mimo że jest to technicznie możliwe, włączenie kluczy konfiguracji dla obu tych modułów we wdrożeniu pojedynczego wystąpienia jednej partycji nie jest obsługiwane przez Microsoft. 

Co nowego w AX 2012

Co nowego

Opis

Zaktualizowane strony modułu Zarządzanie zapasów dla Enterprise Portal dla Microsoft Dynamics AX

Istniejące strony modułu Zarządzanie zapasami w Program Enterprise Portal przeprojektowano, a nowy wygląd jest zgodny z nowymi funkcjami w kliencie Microsoft Dynamics AX. Funkcje te obejmują okienka akcji, okienka podglądu oraz pola informacji. Zaktualizowano następujące strony:

 • EPInventOnhand

 • EPInventOnhandInfo

 • EPInventTableInfo

 • EPInventTableList

Rozszerzenia modułu Zarządzanie jakością

Moduł Zarządzanie jakością został rozszerzony w następujący sposób:

 • Teraz można zablokować aktualizacje dla zamówienia, podczas gdy powiązane elementy są kierowane do badania jakości.

 • Proces kontroli jakości można uruchomić automatycznie, gdy towary są rejestrowane w magazynie.

 • Wyższy poziom zróżnicowania dotyczy teraz towarów, które przechodzą przez badania jakości. W związku z tym poszczególne partie towarów i towary, które mają różne kombinacje wymiarów, mogą być kontrolowane osobno.

  Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Omówienie zarządzania testowaniem produktów i jakością.

  Obsługa przyjęcia produktów, które nie są magazynowane

  Nawet jeśli produkty niemagazynowane nie są księgowane dla zapasów, przyjęcia mogą być wymienione i przetwarzane w formularzu Przegląd przyjęć. Karta Szczegóły rejestracji bezpośredniej na formularzu umożliwia przeglądanie informacji dotyczących wierszy przyjęcia, które stanowią rejestrację bezpośrednią. Przyjęcia te obejmują produkty, które nie mają numeru produktu, i przyjęcia, gdzie produkty nie są magazynowane.

  Przychodzące zamówienia na towary magazynowe są identyfikowane przez transakcje InventTrans. Produkty, które nie są magazynowane, nie generują transakcji InventTrans i nie mogą być śledzone w magazynie. Zamówione ilości produktów, które nie są magazynowane, są identyfikowane przez sygnał dla oczekiwanych przyjęć, zamówienie przychodzące. Zamówienie przychodzące obejmuje zarówno transakcje magazynowe dla towarów magazynowanych ze stanem Zamówione, jak i zamówienia na produkty, które nie są magazynowane.

  Wprowadzono również następujące zmiany:

 • Obsługa dla handlu międzyfirmowego produktów, które nie są magazynowane

 • Obsługa zwrotów sprzedaży i zakupów produktów, które nie są magazynowane

 • Aktualizacja wielu raportów w celu prawidłowej obsługi wierszy zamówienia, które nie zawierają odwołań do produktów

 • Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zmian w tabeli InventTrans, zobacz oficjalny dokument Implementowanie refaktoryzacji InventTrans dla Microsoft Dynamics AX 2012 Applications.

  Rozszerzenia systemu zarządzania jakością w module Zarządzanie zapasami

  Aspekty oparte na zapasach istniejącej funkcji zarządzania jakością zostały rozszerzone.

  Dla istniejącej funkcji zarządzania jakością użytkownicy mogą tylko zarejestrować dane, a cel jest podejściem zorientowanym na proces do zarządzania jakością.

  Blokowanie zapasów

  Blokowanie zapasów umożliwia zarówno automatyczne blokowanie zapasów w procesie zarządzania jakością przychodzącą, jak i ręczne blokowanie dostępnych zapasów.

  Ulepszenia dla obszarów testu jakości

  Operatorzy mogą skojarzyć obszar kontroli z istniejącym układem magazynu, tak aby mogli identyfikować lokalizacjr zapasów w procesie zarządzania jakością. com/pl-pl/dynamicsax-2012/appuser-itpro/about-inventory-blocking" data-linktype="relative-path">O blokowaniu zapasów i

  Nowy raport, który identyfikuje potencjalne konflikty w transakcjach

  Nowy raport, Potencjalne konflikty — Zapasy i Księga główna, sprawdza, czy transakcje z zarządzania zapasami i księgi głównej pasują do ustawień parametrów modułów Rozrachunki z dostawcami, Rozrachunki z odbiorcami, Zarządzanie informacjami o produkcji i Zapasy. Raport może służyć do wyświetlania listy wszystkich transakcji, które nie są zgodne co najmniej z jedną regułą. Dla każdego naruszenia zostanie zaproponowane działanie naprawcze.

  Ta funkcja została opracowana dla AX 2012, ale jest dostępna dla Microsoft Dynamics AX 2009. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz oficjalny dokument Uzgodnienie i raportowanie zapasów dla systemu Microsoft Dynamics AX. Aby uzyskać dodatkowe pomocne informacje, zobacz poniższy wpis na blogu dotyczący Dynamics AX w polu blogów w witrynie MSDN: Uzgadnianie zapasów w k/g w systemie Dynamics AX.

  Struktura raportu dla konfiguracji raportów wartości zapasów

  Raporty, które śledzą przesunięcia zapasów lub uzgadniają zapasy z księgą główną, można teraz skonfigurować i zapisać.

  Raporty są tworzone w nowej strukturze raportu, której można użyć w celu zapisania zestawu unikatowych konfiguracji raportów. Po utworzeniu konfiguracji raportu, raport można uruchomić w dowolnym momencie bez konieczności dodatkowej konfiguracji.

  Raporty mogą być skonfigurowane do następujących celów:

 • Inspekcja wewnętrzna — Raport zawiera wartość zapasów według ilości fizycznej, ilości finansowej i wartości.

 • Inspekcja zewnętrzna — Raport zawiera wartość zapasów według ilości i wartości, a nie ma rozróżnienia między wartościami fizycznymi i finansowymi.

 • Uzgodnienie z księgą główną — Raport służy do wyświetlania bieżących zapasów pracy w toku (PWT) i obejmuje następujące typy zasobów: materiał, robocizna i koszty pośrednie.

 • Aby uzyskać więcej informacji na temat struktury raportowania, zobacz temat Reporting in Microsoft Dynamics AX.

  Co nowego w Microsoft Dynamics AX 2012 Feature Pack

  Styl jako wymiar produktu

  Ta funkcja dodaje obsługę dodatkowego wymiaru produktu, czyli stylu. Można skonfigurować i używać tego nowego wymiaru tak, jak konfiguruje i używa się istniejących wymiarów produktów, koloru i rozmiaru. com/pl-pl/dynamicsax-2012/appuser-itpro/about-product-dimensions" data-linktype="relative-path">Wymiary produktu — informacje.

  Metoda inwentaryzacji zapasów średniej ruchomej

  Można teraz wybrać średnią ruchomą, metodę ciągłych kosztów jako metodę inwentaryzacji zapasów dla produktów. Metoda inwentaryzacji średniej ruchomej pozwala na zamówienia zakupu i zamówienia sprzedaży opatrzone wcześniejszą datą, wycenę produkowanych produktów, ujemny poziom zapasów, proporcjonalną kapitalizację odchyleń po zaksięgowaniu faktury produktu, a także zaktualizowane koszty magazynowe dla każdej zaksięgowanej transakcji. Obliczenia procesów zamknięcia zapasów i ponownego obliczania nie obejmują produktów, które są wyceniane według średniej ruchomej. com/pl-pl/dynamicsax-2012/appuser-itpro/about-moving-average" data-linktype="relative-path">O średniej ruchomej. Ponadto, blog zespołu obsługi MSDAX ma informacyjny wpis na temat metody wyceny zapasów średniej ruchomej Odpowiedzi na często zadawane pytania na temat średniej ruchomej ceny w systemie Microsoft Dynamics AX 2012.

  Co nowego w Microsoft Dynamics AX 2012 R2

  Ulepszenia wydajności dla modułu Zamknięcie zapasów

  Znacznie zwiększono wydajność zadań wsadowych zamknięcia magazynu i ponownego obliczania. Ulepszenie opiera się na następujących zmianach w sposobie, w jaki zadania wsadowe używają struktury przetwarzania wsadowego w Microsoft Dynamics AX:

 • Ponownie zdefiniowano logikę, która jest skojarzona z wątkami przetwarzania wsadowego dla zamknięcia magazynu; nowa logika używa przetwarzania równoległego ze struktury przetwarzania wsadowego znacznie bardziej efektywne niż oryginalna logika.

 • Wprowadzono nowy parametr, który pozwala określić maksymalną liczbę towarów, które mogą być przetwarzane jednocześnie przez wątek przetwarzania wsadowego zamykania magazynu.

 • Ze względu na zmianę, przebieg procesu jest bardziej efektywny i zwiększa wydajność. Ponadto, wgląd i możliwość ustalenia pochodzenia bieżącego etapu zadań zamknięcia magazynu i ponownego obliczenia są usprawnione, gdy te zadania są uruchamiane w trybie wsadowym.

  Aby uzyskać więcej informacji, zobacz oficjalny dokument Ulepszenia wydajności zamykania zapasów.

  Co nowego w aktualizacja zbiorcza 6 dla Microsoft Dynamics AX 2012

  Śledzenie towarów lub surowców w transakcjach zapasów, produkcji i sprzedaży.

  Funkcje śledzenia towaru umożliwiają wgląd w źródło i cel towarów w całym łańcuchu dostaw. Producenci mogą śledzić surowce i składniki od przyjęcia do produkcji, sprzedaży i transportu produktu końcowego. Śledzenie towaru pomaga producentom zachowywać zgodność z wymaganiami przepisów, a dyrektorzy jakości i menedżerowie produkcji mogą analizować i podejmować działania, aby zaradzić odchyleniom jakości produktów i materiałów.

  Ta funkcja oferuje następujące kluczowe korzyści:

 • Śledzenie „Jeden w górę — jeden w dół” dla towarów i partii oraz podstawa śledzenia zbiorczego

 • Symulacje wycofań, które są wymagane przepisami dla producentów w niektórych branżach

 • Proaktywne zarządzanie bezpieczeństwem produktu

 • Przegląd wszelkiego rodzaju efektów w łańcuchu dostaw

 • Rozszerzona ochrona marek dzięki umożliwieniu producentom demonstrowania stałych, niezmiennych procesów obsługi usterek

 • Funkcje śledzenia towaru używają silnej integracji między wymiarami śledzenia i logiką biznesową oraz transakcjami, które już istnieją w Microsoft Dynamics AX. com/pl-pl/dynamicsax-2012/appuser-itpro/about-tracing-items-and-raw-materials-in-inventory-production-and-sales" data-linktype="relative-path">Śledzenie towarów lub surowców w zapasach, produkcji i sprzedaży — informacje.

  Co nowego w aktualizacja zbiorcza 7 dla Microsoft Dynamics AX 2012 R2

  Ulepszenia wydajności dla transakcji dostępnych zapasów.

  Zadanie wsadowe Czyszczenie wpisów dostępnych zapasów służy do usuwania nieużywanych wpisów dla seryjnych dostępnych zapasów. Zadanie wsadowe usuwa wpisy dostępnych zapasów, które zostały przypisane do wymiaru śledzenia, które zawierają wartość 0 (zero) dla wszystkich ilości i kosztów i które są oznaczone jako zamknięte. Można również określić czas, w dniach, kiedy pozycje muszą pozostać bez zmian, zanim zostają usunięte. Wpisy, które nie są przypisane do wymiaru śledzenia, nie są usuwane. Ta funkcja może pomóc zwiększyć wydajność kwerend dla dostępnych zapasów. com/pl-pl/dynamicsax-2012/appuser-itpro/clean-up-closed-and-unused-on-hand-inventory-transactions" data-linktype="relative-path">Czyszczenie zamkniętych i nieużywanych transakcji dostępnych zapasów.

  Scalanie partii w celu łączenia partii w zapas

  Funkcje obsługi partii ułatwiają łączenie dwóch lub więcej partii zapasów w nową lub istniejącą partię. Funkcja scalania partii może też pomóc w zarządzaniu szczegółami przydatności i partii producenta dla scalonych partii.

  Po wybraniu partii źródłowych i określeniu szczegółów scalonej partii, można sprawdzić informacje przed ich zaksięgowaniem. Możesz też przenieść scalenie partii do arkusza zapasów w celu zatwierdzenia. Zapasy można następnie zarezerwować lub zaksięgować bezpośrednio z arkusza magazynowego. Po zaksięgowaniu scalenia partii, system tworzy lub aktualizuje wybraną partię docelową i dostosowuje zapasy do partii źródłowych i scalonej partii. com/pl-pl/dynamicsax-2012/appuser-itpro/about-batch-merges-in-inventory" data-linktype="relative-path">Scalanie partii w magazynie — informacje.

  Widok główny użytkownika dla wycen i inwentaryzacji zapasów

  Widok główny użytkownika kontrolera kosztów zawiera informacje dotyczące wycen i inwentaryzacji zapasów. Ten widok główny użytkownika zawiera dwa wskaźniki, pomagające kontrolerom kosztów w codziennej obsłudze konfiguracji systemu.

  Można zażądać stanu zapasów, dokładności zapasów wg grupy towarów i wiekowania zapasów w szeregu diagramów. Ponadto, przegląd działalności pomaga określić produkty o niskiej wydajności.

  Co nowego w Microsoft Dynamics AX 2012 R3

  Porównaj ceny pozycji

  Raport Porównanie cen towarów umożliwia porównanie cen w wersji wyceny z oczekującymi cenami w innej wersji wyceny lub z aktywnymi cenami zgodnie z datą wejścia w życie. Dla kosztów standardowych, raport porównuje poziom zagregowany i poziom kumulacji kosztów.

 • Na poziomie agregacji, raport porównuje łączny koszt zagregowany według towaru, wariantu towaru i miejsca.

 • Na poziomie kumulacji kosztów, raport porównuje kumulację kosztów dla każdej grupy kosztów według towaru, wariantu towaru i miejsca.

 • Księgowanie arkusza BOM

  Procedura księgowania w Arkuszu BOM została zaprojektowana od nowa i rozszerzona. Podczas księgowania arkusza BOM, księgujesz arkusz na kontach zysków i strat zapasów, a nie na kontach produkcji PWT. W ten sposób niezbilansowanie wygasa i nie pozostaje na koncie PWT. Do kosztów rzeczywistych, ujemny arkusz BOM pozostawia saldo na koncie PWT. Takie niezbilansowanie jest księgowane w księdze głównej jako zysk i strata.

  Raport wiekowania zapasów

  Raport Wiekowanie zapasów zawiera ilość dostępnych zapasów, wartość zapasów oraz pokrewne okresy wiekowania dla wybranego towaru lub grupy towarów. Parametry raportu umożliwiają filtrowanie danych, które będą wyświetlane w raporcie.

  Dodatkowe zasoby

  Księga danych technicznych produktów Canon Wux450st

  Bezpośredni link do pobrania Księga danych technicznych produktów Canon Wux450st

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Księga danych technicznych produktów Canon Wux450st