Podręcznik optymalizacji Brother P Touch Iii Pt 10

Podręcznik optymalizacji Brother P Touch III PT-10 jest cenionym przez wielu inżynierów narzędziem do optymalizacji sprzętu Brother. To potężne narzędzie pozwala użytkownikom na optymalizację różnych funkcji sprzętu Brother, takich jak jakość druku, wydajność i szybkość drukowania, oraz wiele innych. Podręcznik optymalizacji Brother P Touch III PT-10 ma wiele przydatnych funkcji, które pozwalają użytkownikom na szybkie i skuteczne dostosowywanie sprzętu Brother do ich potrzeb. Dzięki temu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać możliwości swojego sprzętu Brother i zapewnić sobie jak najlepszą wydajność.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik optymalizacji Brother P Touch Iii Pt 10

Drukowanie

Szukaj

Mapa strony

Strona głównaCzęsto zadawane pytania, podręczniki i więcej

Drukowanie

Skanowanie

Kopiuj

Sieć

Zabezpieczenia

Połączenie urządzenia mobilnego

Rozwiązywanie problemów

Obsługa papieru

Rutynowa obsługa konserwacyjna

Ustawienia urządzenia

Specyfikacje

Specyfikacje materiałów eksploatacyjnych

W zależności od modelu niektóre funkcje nie są dostępne.

Pobierz ten podręcznik w wersji do wydruku.

W celu wyświetlenia podręcznika w wersji do wydruku konieczny jest program Adobe Acrobat Reader.Kliknij tutaj, aby go zainstalować.

Wersja B

pl-PL/UK UK POL

Informacje prawne | Polityka prywatności | Globalna Witryna

©2020Brother Industries, Ltd. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Więcej informacji o produkcie

Dowiedz się więcej

PT-P300BT to pierwsza na rynku drukarka etykiet dedykowana smartfonom. Ten elegancki i kompaktowy model oferuje łączność Bluetooth, wysoką prędkość druku oraz pozwala na drukowanie na etykietach różnych rozmiarów, kolorów i typów.

Drukarka etykiet Brother P-touch P300BT kierowana jest do użytkowników domowych, którzy potrzebują intuicyjnego w obsłudze narzędzia zarówno do oznaczania, jak i dekorowania przedmiotów codziennego użytku. Charakteryzuje się niewielkimi wymiarami i wagą oraz prostym i eleganckim wzornictwem. Wyposażona została w ręczną gilotynę do ucinania etykiet oraz diodę LED informującą o statusie urządzenia.

Model drukuje etykiety z prędkością 20 mm na sekundę. Urządzenie jest kompatybilne z darmową aplikacją mobilną P-touch Design&Print, która oferuje szereg szablonów ze zdjęciami i poradami, możliwość projektowania oraz podglądu własnych etykiet (w tym rozszerzone opcje edycji tekstu i grafik) czy też zachowywanie, przechowywanie etykiet oraz zakup nowych funkcji. Aplikacja oferuje ponadto 37 szablonów w 6 kategoriach. Jest dostępna na urządzenia mobilne Apple z systemem iOS 9 lub nowszym oraz na smartfony i tablety z system Android 4. 1 lub nowszym.

Drukarka PT-P300BT pozwala drukować na taśmach Brother TZe, w których zastosowana została opatentowana przez producenta technologia laminowania. Taśmy te składają się z sześciu warstw, tworzących cienką i bardzo wytrzymałą etykietę. Znaki nanoszone są metodą termotransferu i umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa). Takie rozwiązanie zabezpiecza je przed cieczami, tarciem, temperaturą, chemikaliami oraz światłem słonecznym. Przeprowadzone testy taśm zapewniają gwarancję wysokiej jakości oraz dużej wytrzymałości. Nośniki są również wygodne w użyciu – charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą oraz dobrą przyczepnością.

PT-P300BT może drukować na nośnikach TZe różnego rodzaju, w tym na taśmach materiałowych do oznaczania ubrań, przezroczystych matowych oraz z silną powierzchnią klejącą do chropowatych powierzchni. Drukuje na etykietach w kolorze białym (druk czarny oraz złoty), różowym (druk złoty), granatowym (druk złoty) oraz bordowym (druk złoty).

Zasilana może być 6 bateriami AAA za pomocą opcjonalnego zasilacza. Drukarka etykiet Brother PT-P300BT została objęta 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na www. pl

Stylowa drukarka etykiet do domowego użytku

Kompaktowa konstrukcja urządzenia P-touch CUBE sprawia, że pasuje ono idealnie do domowego zacisza. Niezależnie od tego, czy używasz go w kuchni, gabinecie, domowym biurze czy garażu, pomoże Ci spersonalizować prezenty, oznaczyć przybory do szkoły lub opisać przyprawy.

Zaprojektowana dla urządzeń z systemem Android i iOS

Bezpłatna aplikacja P-touch Design&Print" jest dostępna w sklepie. Dzięki niej możesz zrealizować swoje pomysły na oznakowanie w domu. Czytelna i łatwa w obsłudze aplikacja ułatwia tworzenie potrzebnych etykiet.

Cała rodzina może zainstalować aplikację na swoich urządzeniach i korzystać z niej wtedy, gdy tego potrzebują.

Wypróbuj aplikację już teraz!

Łatwa konfiguracja za pomocą Bluetooth

Koniec skomplikowanej konfiguracji przy użyciu sieci domowej lub połączenia Wi-Fi. Po prostu wyszukaj swoją drukarkę P-touch CUBE w aplikacji i dotknij przycisk w celu połączenia się. Teraz konfiguracja trwa zaledwie kilka sekund.

Szeroki zakres zastosowań

Drukuje etykiety na pojemniki, słoiki, półki, wtyczki, ładowarki do telefonów komórkowych lub tabletów, teczki na dokumenty, pudełka na buty, odzież dziecięcą, sprzęt szkolny i pudełka na zabawki. Możesz jej używać w ogrodzie, garażu czy szklarni i opisywać naklejkami patyczki do roślin, pojemniki do przechowywania lub narzędzia. Świetnie nadaje się również na imprezy i przyjęcia. eu/-/media/images/brother-cee/modules/overview-tiles/pt-cube-5. jpg? mw=230&rev=ae838e4a678147eead0a28532f95c124&hash=92A26ED01BD8DAF0918D1D9D7DF6F8DA5AF8AAD7" alt="Dla domowej drukarki etykiet P-touch CUBE dostępnych jest wiele rozmiarów, kolorów i typów etykiet " data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7" data-src="https://www. jpg? mw=230&rev=ae838e4a678147eead0a28532f95c124&hash=92A26ED01BD8DAF0918D1D9D7DF6F8DA5AF8AAD7"/>

Druk w różnych kolorach i rozmiarach

Dostępna jest szeroka gama etykiet samoprzylepnych, wzorzystych taśm i wstążek do pakowania prezentów czy też naklejek do naprasowania na mundurkach szkolnych lub odzieży roboczej. P-touch CUBE jest nieocenioną drukarką do organizacji w Twoim domu. eu/-/media/images/brother-cee/modules/overview-tiles/pt-p900w-8-waterproof. jpg? mw=230&rev=569a068672e645729f6ba5d304cdff83&hash=5E8309A3C19AA8C31D585C41E6E9FA4A96647355" alt="Trwałe i wodoodporne etykiety Brother P-touch TZe" data-old-src="data:image/gif;base64, R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7" data-src="https://www. jpg? mw=230&rev=569a068672e645729f6ba5d304cdff83&hash=5E8309A3C19AA8C31D585C41E6E9FA4A96647355"/>

Laminowane taśmy TZe testowane w ekstremalnych warunkach

Etykiety laminowane P-touch — przetestowane w ekstremalnych warunkach.

Laminowane etykiety Brother TZe są niezwykle trwałe. Zostały przetestowane pod kątem odporności na ekstremalne temperatury, światło słoneczne, wilgoć, ścieranie i chemikalia. Oznacza to, że mogą być wystawione na działanie promieni słonecznych w ogrodzie, używane do etykietowania pojemników na żywność w zamrażarce, bezpiecznie stosowane na pudełkach w zmywarce, naklejane w zaparowanej łazience czy też użyte do identyfikacji Twojego wakacyjnego bagażu, który w trakcie transportu może być mocno uderzony.

Podręcznik Użytkownika Online

DCP‑T310 / DCP‑T510W / DCP‑T710W / MFC‑T910DW

To nie Twój produkt?

Strona główna

 • Przed użyciem urządzenia Brother
 • Wprowadzenie do urządzenia Brother
 • Obsługa papieru
 • Drukowanie
 • Skanowanie
 • Kopiuj
 • Faks
 • PhotoCapture Center
 • Sieć
 • Zabezpieczenia
 • Mobile/Web Connect
 • ControlCenter
 • Brother iPrint&Scan dla systemu Windows i komputerów Mac
 • Rozwiązywanie problemów
 • Rutynowa konserwacja
 • Ustawienia urządzenia
 • Załącznik
 • W zależności od modelu niektóre funkcje nie są dostępne.

 • Pobierz ten podręcznik w wersji do wydruku.
 • W celu wyświetlenia podręcznika w wersji do wydruku konieczny jest program Adobe Acrobat Reader.Kliknij tutaj, aby go zainstalować.
Szukaj

Mapa strony

Strona głównaCzęsto zadawane pytania, podręczniki i więcej

Drukowanie

Skanowanie

Kopiuj

Faks

PhotoCapture Center

Sieć

Mobile/Web Connect

Rozwiązywanie problemów

Obsługa papieru

Zabezpieczenia

Rutynowa konserwacja

Ustawienia urządzenia

Specyfikacje

W zależności od modelu niektóre funkcje nie są dostępne.

W celu wyświetlenia podręcznika w wersji do wydruku konieczny jest program Adobe Acrobat Reader.

Podręcznik optymalizacji Brother P Touch Iii Pt 10

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik optymalizacji Brother P Touch Iii Pt 10

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik optymalizacji Brother P Touch Iii Pt 10