Podręcznik użytkownika i instalacji Hitachi 53fdx01b

Podręcznik użytkownika i instalacji Hitachi 53fdx01b to instrukcja krok po kroku dla wszystkich, którzy chcą zainstalować i korzystać z telewizora Hitachi 53fdx01b. Podręcznik zawiera informacje na temat funkcji i opcji, które można wybrać w telewizorze, jak również wyjaśnienie, jak należy to zrobić. Podręcznik wyjaśnia również, jak podłączyć telewizor do innych urządzeń i jak skonfigurować dostęp do sieci, aby uzyskać dostęp do aplikacji, treści i usług. Podręcznik użytkownika i instalacji Hitachi 53fdx01b jest przejrzysty i łatwy w użyciu, dzięki czemu można szybko i bez problemów skonfigurować telewizor i cieszyć się jego funkcjami i zaletami.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika i instalacji Hitachi 53fdx01b

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

POCO X3 NFC - instrukcja obsługi to darmowymanual PDF w języku polskim do smartfona XiaomiPocophone X3 NFC. Podręcznik użytkownika zawieranajważniejsze informacje dotyczące telefonu oraz cenne wskazówki,jak maksymalnie wykorzystać jego możliwości. Xiaomi PocophoneX3 NFC jest dobrą propozycją dla osób szukających smartfona do gierw cenie do 1000 zł. POCO X3 NFC z 2020 roku ma 120-hercowyekran LCD, stereofoniczne głośniki i baterię o pojemności 5160 mAh.Instrukcja obsługi, którą można pobrać bezpłatnie, pozwoli namlepiej poznać smartfon i jego funkcje.

POCO X3 NFC - instrukcja obsługi ułatwikonfigurację smartfona Xiaomi

POCO X3 NFC - instrukcja obsługi do gamingowego smartfona

Średniopółkowy smartfon POCO X3 NFC do mobilnego gaminguwyposażono w chipset Qualcomm Snapdragon732G, adaptacyjną funkcję odświeżania DynamicSwitch oraz wwarstwę dotyku, która pracuje z podwyższoną częstotliwością240 Hz, co ma przełożyć sie na lepszą reakcję w grach. XiaomiPocophone X3 NFC to telefon Dual SIM z 6 GBRAM, 6, 67-calowym wyświetlaczem LCD, czytnikiem liniipapilarnych i certyfikatem IP53, który oznacza, żesmartfon jest odporny na zachlapania. Decydując się na POCO X3NFC, możemy liczyć także na aparat 64 MP i przedniąkamerę 20 MP.

POCO X3 NFC - instrukcja obsługi - Manual PDFdo pobrania za darmo

POCO X3 NFC - instrukcja obsługi zawiera objaśnienia dotyczącesposobu działania poszczególnych funkcji smartfona oraz wskazówki,jak je uruchomić. W manualu znajdziemy zarówno podstawoweinformacje, np. jak włożyć kartę SIM, jak włączyć telefon czy jakgo ładować, jak i opisy zaawansowanych opcji. Z pliku POCO X3NFC - instrukcja obsługi dowiemy się wszystkiego na temat obsługipołączeń i wiadomości, robienia zdjęć wbudowanym aparatem czynarzędzi oferowanych przez Xiaomi Pocophone X3 NFC.

fot. Piotr Kwiatkowski | KomputerŚwiat

Na Ring Publishing publikujemy artykuły związane z digital storytelling i wyjaśniamy, co to jest. Opisujemy również czym są technologie w dziennikarstwie (technology in journalism) oraz jak działa Headless CMS. Dodatkowo pojawiają się też treść z efficient publishing platform.

tagi: Instrukcja, Instrukcja obsługi, Instrukcje, manual - instrukcja obsługi

Informacje o POCO X3 NFC (Manual) po polsku

  • Język:polski
  • Producent:
  • Dodano:

Pobierz »

4. 70 MB

Pobrano 2 667 razyPodręcznik użytkownika i instalacji Hitachi 53fdx01b

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika i instalacji Hitachi 53fdx01b

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika i instalacji Hitachi 53fdx01b