Podręcznik użytkownika sprzętu komputerowego Beko Bcw15500xg

Podręcznik użytkownika sprzętu komputerowego Beko Bcw15500xg zapewnia użytkownikom szczegółową instrukcję dotyczącą obsługi i użytkowania sprzętu komputerowego. Podręcznik zawiera informacje na temat zestawu, instalacji, konfiguracji, użytkowania, naprawy i utrzymania produktu. Zawiera również informacje dotyczące problemów technicznych, które mogą wystąpić oraz instrukcje, jak je rozwiązać. Podręcznik użytkownika Beko Bcw15500xg jest przydatnym narzędziem dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać swój sprzęt komputerowy.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika sprzętu komputerowego Beko Bcw15500xg

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

Produkt został dodany do listy życzeń.

Produkt został usunięty z listy życzeń.

Lista życzeń jest pełna. Usuń produkty, aby dodać więcej.

Are you sure you want to clear your wishlist?

Można porównywać produkty tylko z tej samej kategorii.

Dodano element do porównania. Kontynuuj!

Usunięto element z listy porównawczej.

Lista porównawcza jest pełna!

Na liście znajduje się tylko 1 produkt. Dodaj więcej produktów, aby móc je porównać.

Wybierz idealne urządzenie

Utrzymywanie świeżości żywności w lodówce Beko

Ciesz się doskonałymi rezultatami prania za każdym razem

Pełnowymiarowe zmywarki zapewniające łatwe zmywanie

Wielofunkcyjne odkurzacze posprzątają każdy zakamarek domu

  • ChłodnictwoChłodziarki
  • ZamrażarkiChłodziarko-zamrażarkiChłodziarki do zabudowyChłodziarko-zamrażarki do zabudowy
GotowanieKuchnie wolnostojącePiekarniki do zabudowySzuflady grzewczeMikrofale do zabudowyMikrofale wolnostojącePłyty do zabudowyOkapy do zabudowyZestaw do zabudowyZmywanieZmywarki wolnostojąceZmywarki do zabudowyMałe AGDEkspresy do kawyCzajnikiWyciskarkiBlenderyMikseryTostery i OpiekaczePralkiPralki wolnostojącePralki do zabudowyPralko-suszarkiWolnostojące pralko suszarkiPralko suszarki do zabudowySuszarki automatyczneŻelazkaŻelazka paroweStacje parowePranieCzyste powietrzeOczyszczacze powietrzaOdkurzaczeAutomatyczne roboty odkurzająceOdkurzacze bezprzewodoweOdkurzacze tradycyjneUrządzenia do dezynfekcjiUrządzenie UVC do dezynfekcjiO firmie Beko

O nas

Kariera

Dla akcjonariuszy

Partnerstwa

Strategia podatkowa

B2B - InwestycjePomoc technicznaBlogPromocje

Znajdź sprzedawcę detalicznego

Produkty - Funkcje i Innowacje.

Technologia HarvestFresh™

Pełnia witamin zachowana na dłużej, dzięki innowacyjnej technologii 3 kolorów, które imitują 24-godzinny cykl słońca w lodówkach. 

Wiele funkcji gotowania, które ułatwiają zdrowe życie

Funkcje zmywarki, które zaoszczędzą Twój czas.

Doskonałe funkcje piorące, które ułatwiają życie

Zapewniające świeżość funkcje okapu, które ułatwiają życie

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy BEKO DFN 71045. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy BEKO DFN 71045 będzie przydatna.

Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla BEKO DFN 71045


Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika BEKO DFN 71045

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

[... ] ZMYWARKA DO NACZYProsimy najpierw przeczyta niniejsz instrukcj obslugi!Drodzy Klienci, Mamy nadziej, e urzdzenie to, wyprodukowane w najnowoczeniejszych zakladach i poddane procedurze cislej kontroli jakoci, sluy Wam bdzie jak najlepiej. Prosimy zatem przed jego uruchomieniem uwanie przeczyta cal instrukcj obslugi i zachowa j do wykorzystania w przyszloci. Jeli kiedy przekaecie to urzdzenie komu innemu, wraz z nim oddajcie take t instrukcj.Instrukcja obslugi pomoe szybciej i bezpieczniej korzysta z tego produktu.· Przeczytajcie t instrukcj obslugi przed zainstalowaniem i uruchomieniem produktu. · Zachowajcie t instrukcj pod rk do wykorzystania w przyszloci. [... ] Jeli mieszkasz w strefie, w której energia elektryczna jest w nocy tasza, moesz zmywa naczynia uywajc funkcji Silent (ciche zmywanie). Funkcje pomocnicze nadaj si nie do wszystkich programów zmywajcych. W razie uywania detergentu uniwersalnego lepsz wydajno suszenia uzyskuje si wybrawszy funkcj detergentu w tabletkach. Szybki Skraca czas wybranego cyklu zmywania i zmniejsza zuycie wody uruchamiajc zmywanie pod wyszym cinieniem. Cichy Zapewnia zmywanie delikatne i ciche uruchamiajc zmywanie pod niszym cinieniem.Extra suszenie Zapewnia wysok wydajno suszenia. Tablet Detergent Funkcja ta zapewnia lepsze suszenie przy uyciu detergentów uniwersalnych, np. 3w1, 4w1, 5w1, wszystko w jednym, itp., zalenie od twardoci wody zasilajcej.27 PLProgram Auto 40°C-65°C Zmywanie wstepne Blink 20' Mini 30' 35°C Delikatny 40°C Eco 50°C A Express 58' Intensywny 65°C Hygiene+ 70°C Mix WashZastosowanie funkcji Szybki + + + Cichy + + +Extra suszenie + + + + + + + +Tablet Detergent + + + + + +«-» wskazuje, e danej funkcji nie mona wybra, «+» za wskazuje, e dan funkcj mona wybra razem z wlaciwym programem. Wybierz funkcj pomocnicz, któr chcesz doda do danego programu naciskajc klawisze wyboru > lub < i nacinij klawisz potwierdzania. Ponownie nacinij klawisz funkcji, aby powróci do menu glównego (ekran wyboru programów) bez dodawania funkcji pomocniczych do programu zmywania. Funkcji szybkiego i cichego zmywania nie mona wybra równoczenie. Jeli wybierze si jedn z tych funkcji, gdy wczeniej wybrana zostala druga z nich, urzdzenie wywietli komunikat ostrzegawczy,, Nie mona wl. Jeli ten sam przycisk funkcji naciniesz dwukrotnie, zauwaysz, e wskanik zapali si za pierwszym naciniciem i zganie wraz ze skasowaniem tego wyboru za drugim naciniciem. W przeciwiestwie do innych funkcji, funkcja detergentu w tabletkach pozostanie wybrana, pomimo jej skasowania ponownym naciniciem wlaciwego przycisku po jej wybraniu. Tylko w przypadku wybrania programów zmywania wstpnego i blyskawicznego, w których funkcja ta nie dziala, zobaczysz e jej wskanik ganie. Gdy zmieniasz program, gdy uprzednio wybrana zostala jedna lub wicej takich funkcji innych ni detergent w tabletkach, zobaczysz e zganie wlaciwy wskanik funkcji na wywietlaczu, a wybór zostanie28 PLskasowany. Do nowo wybranych programów naley od nowa dodawa odpowiednie funkcje.Nastawianie czasu zmywaniaOpónienie uruchamiania Uruchomienie wybranego programu mona opóni o czas do 18 godzin. Opónionego uruchamiania nie mona nastawi po uruchomieniu programu. Nacinij klawisz opónienia uruchamiania, aby otworzy menu opónienia uruchamiania. W wierszu informacji na ekranie wywietli si,, 0:00", a Klepsydra zacznie miga. Naciskaj klawisz wyboru > lub <, aby nastawi dane opónienie uruchomienia. klawisz > zwiksza opónienie o 30 minut, a klawisz < - zmniejsza je o 30 minut. Nacinij klawisz Start/Zatrzymaj/ Kasuj, aby uruchomi odmierzanie czasu opónienia. ] >>> Jeliuywasz detergentu w proszku, nie przechowuj go w miejscach wilgotnych. Ze wzgldu na latwo przechowywania zalecamy uywanie detergentu w tabletkach. Wirniki naley regularnie czyci, zgodnie z rozdzialem,, Konserwacja i czyszczenie".·Zatkane otwory wirnika. >>> Otwory dolnego i górnego wirnika mog by zatkane42 PLZdobienia i ornamenty s usuwane ze sprztu kuchennegoC Szklo zdobione i zdobiona porcelana z polyskiem nie nadaj si do zmywaniaRysy na naczyniachw zmywarce. ]


WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY BEKO DFN 71045

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy BEKO DFN 71045.

Podręcznik użytkownika sprzętu komputerowego Beko Bcw15500xg

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika sprzętu komputerowego Beko Bcw15500xg

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika sprzętu komputerowego Beko Bcw15500xg