Standardowy podręcznik operacyjny Honeywell Lynxdm Gsm

Standardowy podręcznik operacyjny Honeywell Lynxdm GSM zawiera instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i obsługi systemu bezprzewodowego Lynxdm GSM. Ten system bezprzewodowy pozwala na monitorowanie i zarządzanie urządzeniami wykorzystującymi technologię GSM/GPRS. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i obsługi systemu Lynxdm GSM. Podręcznik zawiera również informacje dotyczące konfiguracji i wykorzystywania opcji w systemie Lynxdm GSM. Dokumentacja obejmuje również instrukcje dotyczące konfiguracji i używania aplikacji systemu Lynxdm GSM, w tym opcji zarządzania energią i jakością usługi. Standardowy podręcznik operacyjny Honeywell Lynxdm GSM jest ważnym narzędziem dla instalatorów, operatorów i użytkowników urządzeń GSM.

Ostatnia aktualizacja: Standardowy podręcznik operacyjny Honeywell Lynxdm Gsm

Podręcznik operacyjny jest jednym z dokumentów niezbędnym w budowaniu systemu franczyzowego, dlatego tak ważne jest aby jego zawartość była przemyślana i powiązana z treścią umowy.

Najczęściej w skład dokumentacji franczyzowej podmiotu tworzącego sieć franczyzową wchodzi:
1. list intencyjny ( określający warunki wstępnych negocjacji),
2. umowa franczyzowa ( podstawowy dokument określający prawa i obowiązki obu stron),
3. podręcznik operacyjny ( dokument szczegółowo określający zasady współpracy franczyzodawcy z franczyzobiorcą)

Zawartość...

Zawartość podręcznika operacyjnego jest ściśle powiązana z treścią umowy franczyzowej. Podręcznik operacyjny jest przekazywany franczyzobiorcy dopiero po zawarciu umowy, zatem już po podjęciu zobowiązań przez obie strony. Z tej przyczyny zasadniczo podręcznik operacyjny nie może nakładać na franczyzobiorcę większej ilości zobowiązań niż zostało to ustalone w umowie. W praktyce najczęściej podręcznik operacyjny rozwija i uszczegóławia zapisy umowne. W uproszczeniu można zatem wskazać, że postanowienia umowy są swoistym spisem treści podręcznika operacyjnego. 

Początek podręcznika operacyjnego powinna stanowić preambuła zawierająca podstawowe zasady, które przyświecają tworzonemu przez Franczyzodawcę systemowi. Dobrym pomysłem jest tu zamieszczenie misji biznesowej jaką kieruje się Franczyzodawca, podstawowych wartości etycznych, które maja wpływ na prowadzoną przez niego działalność gospodarczą. 

Następnym elementem podręcznika operacyjnego powinna być część dotycząca obowiązków związanych z wizualizacją jednostki franczyzowej, tak by klient bez problemów mógł dostrzegł powiązanie franczyzobiorcy z franczyzodawcą. Wizualizacja jednostki franczyzowej jest jednym z podstawowych obowiązków franczyzobiorcy, zatem podręcznik operacyjny powinien dokładnie określać parametry m. in. kolorystyki czy wyposażenia jednostki. 

Specyfika franczyzy powoduje, iż sukces franczyzodawcy zależy bezpośrednio od działalności jednostek franczyzowych. Dlatego ważnym ( być może najważniejszym) elementem podręcznika powinna być część poświęcona zasadom obsługi klienta. Satysfakcja klienta jest bowiem niezbędnym czynnikiem by sieć mogła się rozwijać. Przy tym należy pamiętać, ze zadowolenie lub jego brak z usługi czy zakupionego towaru klient identyfikuje nie tylko z jednostką w której dokonał zakupu ale także z całą marką.
Zbyt ogólne określenie standardu świadczenia usług jakiego będzie wymagał franczyzodawca od franczyzobiorcy może wpłynąć niekorzystnie na biznes franczyzodawcy. Z taką sytuacja będziemy mieli do czynienia jeśli w wyniku działań franczyzobiorcy opinia o marce i renomie franczyzodawcy ulegnie pogorszeniu. usługi lub dokonujących sprzedaży towarów.

Franczyzodawca w ramach realizowanej strategii rozwoju sieci franczyzowej musi zaproponować potencjalnym franczyzobiorcom korzyści, które przekonają go do wejścia do sytemu. Oczywiście korzyści powinny być zagwarantowane przede wszystkim w umowie, jednak zasadnym jest szczegółowe określenie ich w podręczniku operacyjnym. W tym dokumencie należy określić jaką pomoc i na jakich warunkach gwarantuje w okresie obowiązywania umowy franczyzodawca. W jaki sposób franczyzobiorca może zwrócić się o pomoc i termin w jakim ja uzyska. Dodatkowo jeśli w ramach sytemu zagwarantowane są szkolenia franczyzobiorców – również powinno się określić zasady uczestnictwa w nich w treści podręcznika operacyjnego. Jeśli częścią udostępnionego franczyzą know – how jest sposób pozyskiwania klientów – podręcznik może zawierać wzory dokumentów, które może wykorzystać franczyzobiorca.

Należy pamiętać, że podręcznik operacyjny nie jest dokumentem niezmiennym. Powinien być aktualizowany za każdym razem, gdy zmianie ulegają zapisy umowy, do których się odnosi. Podręcznik operacyjny ma służyć przede wszystkim pomocą w wykonywaniu obowiązków i egzekwowaniu uprawnień dla franczyzobiorcy. 

Monika Mazur
Auxilium S. A.

Reklama

Przygotuj się do stosowania nowych przepisów!

Publikacja w praktyczny sposób przygotuje Cię do stosowania nowych regulacji podatkowych i rachunkowych, prawa pracy i ZUS, które zaczną obowiązywać w 2023 r. Poradnik prezentuje konkretne wskazówki krok po kroku, w jaki sposób dostosować się do wprowadzanych zmian prawnych.

Noworoczna promocja! Teraz 33% taniej! Cena: 99 zł

149 zł

DOSTĘPNE TYPY TESTU

papier-ołóweke-testy

TMS-K

Test Matryc Ravena w Wersji Standard – Forma Klasyczna

POLSKA STANDARYZACJA I PODRĘCZNIK

Aleksandra Jaworowska, Teresa Szustrowa (2000)

WIEK OSÓB BADANYCH

Dzieci (od 6 roku życia), młodzież, dorośli

PROCEDURA

Badanie indywidualne lub grupowe; bez ograniczenia czasu; przecietnie 35 minut

UŻYTKOWNICY TESTU

Psychologowie

Test służy do pomiaru poziomu inteligencji ogólnej. Stosowany przede wszystkim do celów selekcyjnych w populacji dzieci, młodzieży i dorosłych reprezentujących przeciętny poziom intelektualny.

Komplet

Komplet

TMS-K Komplet

  • podręcznik z polską normalizacją (podręcznik do wszystkich form wersji Standard),
  • Test Matryc Ravena – Zarys ogólny (podręcznik oryginalny),
  • Test Matryc Ravena – Wersja Standard (podręcznik oryginalny),
  • zeszyty testowe (5 egz. ),
  • arkusze odpowiedzi (25 egz. ),
  • klucz.

970, 78 zł

875, 22 zł netto

Elementy testu

Podręcznik

TMR-ZO. Test Matryc Ravena-materiały źródłowe. Zarys ogólny

152, 34 zł

145, 09 zł netto (5% VAT)

Podręcznik

TMR-TMS. Wersja Standa

204, 91 zł

195, 15 zł netto (5% VAT)

Podręcznik

TMS-podręcznik do wszystkich form TMS z polską normalizacją

259, 61 zł

247, 25 zł netto (5% VAT)

Zeszyt

TMS-K-zeszyty testowe-kpl(5egz)

302, 24 zł

245, 72 zł netto (23% VAT)

Klucz

26, 14 zł

21, 25 zł netto (23% VAT)

Arkusze testowe

25, 54 zł

20, 76 zł netto (23% VAT)

E-jednostki

e -TMS-K jednostka badaniowa

13, 42 zł

10, 91 zł netto (23% VAT)

E-jednostki

e -TMS-K wprowadzenie wyników

3, 59 zł

2, 92 zł netto (23% VAT)

Cennik testów ważny od dnia 1. 01. 2023 r. do dnia 30. 06. Dotyczy to testów wydanych przez Pracownię. Ceny pozostałych testów (oznaczonych w spisie gwiazdką) mogą ulec zmianie. UWAGA!!! Komplet testu w fakturze rozpisany będzie na elementy z powodu zróżnicowanych stawek VAT. Podane ceny są cenami brutto, dlatego na fakturze mogą wystąpić groszowe różnice.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje
o testach, szkoleniach i promocjach na książki?

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded.Reload🗙

449 zł

PromujOdśwież

  • Prywatne

  • Stan: Nowe

Opis

Kolor

Niebieski czarny

System operacyjny

Z systemem Android 11

Model procesora

MT6580 czterordzeniowy

Pojemność

3150mAh

Typ pamięci

2GB + 16GB

Przednia kamera

5MP

Tylna kamera

8MP + 0. 3MP

Rozmiar

6. 26 ''HD 480*1040

Tryb wstawiania karty SIM

Podwójna karta Micro + TF

Częstotliwość (M5(3G)-A)

2G: B2/B3/B5/B8
3G: B1/B2/B4/B5/B8

Id odcisku palca

Zamontowany z tyłu

Bluetooth

5. 1

OTG

Nie dotyczy

NFC

Standardowe akcesoria

Bateria

Standard

Futerał ochronny

Tak

Kabel danych

5V1A standardowy

Ładowarka

Podręcznik

Kolorowa folia ochronna

Polietylenowa folia ochronna

Standardowy podręcznik operacyjny Honeywell Lynxdm Gsm

Bezpośredni link do pobrania Standardowy podręcznik operacyjny Honeywell Lynxdm Gsm

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Standardowy podręcznik operacyjny Honeywell Lynxdm Gsm