Szybka i łatwa konfiguracja Bosch Wtb8620sza

Bosch Wtb8620sza to nowoczesny model suszarki bębnowej, który jest szybki i łatwy w konfiguracji. Jego wyjątkowa technologia wysuszania jest wystarczająco wydajna, aby wystarczyć na dłuższy czas, a jego opcje konfiguracji są łatwe do ustawienia i zmiany. Urządzenie ma wiele funkcji, w tym tryb szybkiego suszenia, który pozwala na znacznie skrócenie czasu suszenia, oraz opcję łagodnego suszenia, która zapewnia delikatniejsze suszenie i mniej uszkodzeń materiałów. Ma również wiele opcji ułatwiających konfigurację, takich jak możliwość ustawienia temperatury, czasu suszenia, ręcznego wyłączania i wybierania programów. Dzięki Szybkiej i łatwej konfiguracji Bosch Wtb8620sza, suszenie jest prostsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek.

Ostatnia aktualizacja: Szybka i łatwa konfiguracja Bosch Wtb8620sza

Doskonały zasięg Wi-Fi dla wielu urządzeń

ASUS RP-AC51 to wzmacniacz sygnału 802. 11ac, który współpracuje z każdym typem routera w celu powiększenia zasięgu, wzmocnienia sygnału oraz wyeliminowania martwych punktów. Jest to idealny dodatek do posiadanej sieci 802. 11ac, który rozszerzy sygnał Wi-Fi do każdego miejsca w Twoim domu.

Poznaj superszybkie połączenie Wi-Fi

Napędzany nowym chipsetem 802. 11ac, router RP-AC51 oferuje superszybkie bezprzewodowe połączenie AC, z prędkościami rzędu nawet 433 Mbps na paśmie 50 GHz – czyli około 1, 5 razy szybciej niż bezprzewodowe połączenie w standardzie N. Dzięki temu wysokowydajnemu Wi-Fi możesz cieszyć się płynną rozgrywką online, surfowaniem po sieci i innymi zadaniami, które wymagają dużej przepustowości sieci – a wszystko to bez kabli.

Instalacja jednym kliknięciem za pomocą przycisku WPS.

Możesz skorzystać z przycisków WPS na swoim routerze oraz na wzmacniaczu RP-AC51, aby od razu wykonać automatyczną instalację. Zoptymalizowana wydajność zagwarantuje stabilny dostęp do sieci, bez żadnych zakłóceń. Aby wejść w bardziej zaawansowane ustawienia, możesz podłączyć RP-AC51 do komputera za pośrednictwem kabla Ethernet, by uzyskać bezpośredni dostęp do sieciowego menu konfiguracyjnego. com/websites/global/products/PU2KyyaVojUYvdQF/img/L-S3-WPS-Setting-min. png" alt=""/>

Łatwa konfiguracja dzięki aplikacji ASUS Extender

Konfiguracja Twojego wzmacniacza sygnału ASUS jest teraz jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Za kilkoma stuknięciami łatwo prześlesz dane logowania ze swojego routera do wzmacniacza, a proste wskazówki ułatwią Ci znalezienie idealnego miejsca dla RP-AC51. Wszystko bez użycia PC i na wyciągnięcie ręki!

Kliknij poniżej, aby pobrać

 • Wskazówka 1: Odległość od routera

 • Wskazówka 2: Miejsce na schodach

  Wskazówka 3: Na otwartej przestrzeni

Znajdź najlepsze miejsce dla swojego wzmacniacza ASUS.

Twój wzmacniacz ASUS RP-AC51 funkcjonuje w domu o dowolnej konstrukcji i wielkości.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów, wzmacniacz ASUS musi być w zasięgu silnego i stabilnego sygnału z routera, oraz powinien zostać umieszczony pomiędzy routerem a miejscem, w którym potrzebujesz lepszego sygnału połączenia.

W nowoczesnym domu dwupiętrowym sygnał Wi-Fi powinien całkowicie obejmować każde piętro. Najlepszym miejscem w domu dwupiętrowym często są schody, ponieważ wtedy oba piętra otrzymają mocny sygnał.

Dom kwadratowy lub w kształcie litery L, tylko jedno piętro. W jednopiętrowym domu najlepszym miejscem będzie otwarta przestrzeń, jak najdalej od ewentualnych barier.

  Za daleko od routera

  Otwarta przestrzeń i prosta linia do routera

  Za blisko do routera

  Za daleko od routera

  Otwarta przestrzeń i prosta linia do routera

  Za daleko od routera

   Za blisko do przedmiotów

   Miejsce na schodach

   Zły odbiór sygnału

   Za blisko do przedmiotów

   Miejsce na schodach

   Zły odbiór sygnału

    Przestrzeń bez barier

    W rogu

    Przestrzeń bez barier

    W rogu

Łatwo znajdź najlepsze miejsce

Wygodny wskaźnik LED ułatwi instalację!

Tryby 3-w-1 wzmacniacza ASUS

Wszechstronny wzmacniacz RP-AC51 może być również wykorzystywany jako punkt dostępowy (AP) lub jako mostek do mediów. W trybie AP dodaje on hotspot Wi-Fi do sieci kablowej, pozwalając na podłączenie do Internetu urządzeń bezprzewodowych. W trybie mostka do mediów dodaje funkcję połączenia Wi-Fi do każdego urządzenia z gniazdkiem do sieci kablowej. com/websites/global/products/PU2KyyaVojUYvdQF/img/L-S6-AC51-mode. png" alt=""/>

Poniżej znajduje się instruktaż jak szybko dowiedzieć się jakie wycieraczki są kompatybilne z Państwa samochodem i jak najszybciej odnaleźć je na stronie.

Oczywiście w razie problemów i wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Wątpliwości te mogą powstać zwłaszcza, gdy chcieliby Państwo zakupić wycieraczki Aerotwin pakowane pojedynczo, gdyż wyszukiwarka na ten moment obejmuje tylko komplety dwóch sztuk.

Kliknij tutaj, aby przenieść się na stronę wyszukiwarki.

1. W pierwszym kroku należy Podać markę samochodu:

2. Następnie trzeba wybrać model oraz rok produkcji, podawanie dokładnego miesiąca produkcji nie jest wymagane (choć jeśli w roku produkcji Państwa egzemplarza miała miejsce wymiana modeli to jest to zalecane).

3. System zwróci - w zależności od modelu - tabelkę podobną do poniższej:

W naszej ofercie odnajdą Państwo najpopularniejsze modele, oznaczone kolorem na poniższym obrazku :

 • Aerotwin, o nowoczesnej konstrukcji bezprzegubowej
 • Eco, o tradycyjnej konstrukcji z metalowym stelażem

4. Po dokonaniu wyboru pomiędzy modelem Eco a Aerotwin, należy zwrócić uwagę na kolumnę oznaczoną kolorem czerwonym :

W kolumnie tej znajduje się numer, który służy do wyszukania produktu na naszej stronie.

Np. dla wycieraczki Aerotwin jest to "AR 801 S". Numer ten należy wpisać do wyszukiwarki na naszej stronie, jednak bez przerw pomiędzy frazami, czyli w postaci "AR801S":

Uruchomienie wyszukiwarki będzie skutkowało odnalezieniem żądanego produktu:

System INTEGRUS został zaprojektowany specjalnie do wielojęzycznych konferencji i spotkań, aby umożliwić uczestnikom zrozumienie wypowiedzi. Symultaniczne tłumaczenie prezentacji i wypowiedzi w językach uczestników jest przesyłane do przenośnych odbiorników i słuchawek u każdego odbiorcy. Ze względu na to, że system ten działa w podczerwieni, uczestnicy konferencji lub spotkania mogą swobodnie przemieszczać się po sali, nie tracąc orientacji, o czym jest mowa.

System jest niezwykle elastyczny i oferuje wyjątkową jakość dźwięku, dzięki czemu idealnie nadaje się do centrów konferencyjnych i dla organizacji międzynarodowych, bez względu na rozmiar wydarzenia lub miejsca. Dzięki temu stał się preferowanym systemem do dystrybucji tłumaczeń na podczerwień dla organizatorów wydarzeń.

Zaawansowana cyfrowa technologia odporna na zakłócenia powodowane przez światło

Dystrybucja w podczerwieni zapewnia poufność spotkań

Maksymalnie 32 kanały do wyboru z możliwością łatwego przełączania

Perfekcyjna jakość dźwięku zapewniająca doskonałe wrażenia słuchowe

Łatwa integracja ze wszystkimi systemami konferencyjnymi firmy Bosch

Bezproblemowa obsługa i konserwacja oraz długi czas pracy na akumulatorze

Duże konferencje międzynarodowe

Mniejsze spotkania wielojęzyczne

Inne wielościeżkowe systemy audio

Szybka i łatwa konfiguracja Bosch Wtb8620sza

Bezpośredni link do pobrania Szybka i łatwa konfiguracja Bosch Wtb8620sza

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka i łatwa konfiguracja Bosch Wtb8620sza