Zawiadomienie regulacyjne Haier Bd 350

Zawiadomienie regulacyjne Haier BD 350 jest ważnym oświadczeniem dla wszystkich użytkowników produktów firmy Haier. Zawiadomienie dotyczy bezpieczeństwa produktów Haier BD 350, w tym zasad umieszczania informacji na urządzeniach, zalecanych poziomów bezpieczeństwa i procedur konserwacji. Zawiera również informacje na temat wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych i wymagań dotyczących ochrony środowiska. Zawiadomienie regulacyjne Haier BD 350 pomaga zapewnić bezpieczne i zgodne z przepisami stosowanie produktów firmy Haier.

Ostatnia aktualizacja: Zawiadomienie regulacyjne Haier Bd 350

1 - Zasady ogólne

Gwarant, firma Candy Hoover Polska Sp. z o. o. zwana dalej „Haier”, udziela Gwarancji na urządzenia AGD marki HAIER na poniższych warunkach.

Przedmiot gwarancji
Gwarancją objęte są następujące urządzenia marki HAIER: chłodziarki, zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, pralki, suszarki, pralko-suszarki, zmywarki, witryny chłodnicze do win, kuchenki mikrofalowe, piekarniki, czajniki, tostery, wyciskarki do cytrusów oraz blendery.

Czas trwania gwarancji
Gwarancja obowiązuje przez okres 24 miesięcy liczony od daty zakupu.

Zasięg terytorialny
Gwarancja obowiązuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i dotyczy wyłącznie urządzeń marki HAIER wprowadzonych do obrotu przez firmę Candy Hoover Polska Sp. na rynek polski.

Ważność
Gwarancja obejmuje urządzenia nowe, pełnowartościowe a uprawnienia gwarancyjne przysługują osobie fizycznej zwanej dalej Klientem, która nabyła towar w celu bezpośrednio nie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową.
Do realizacji uprawnień gwarancyjnych wymagany jest dowód zakupu oraz prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna. Haier zastrzega sobie prawo odmowy naprawy gwarancyjnej jeśli informacje na dokumencie zakupu i karcie gwarancyjnej są niezgodne z danymi urządzenia. Usunięcie tabliczki znamionowej urządzenia unieważnia gwarancję.

Zgłoszenia i obsługa reklamacji
Problemy techniczne należy zgłaszać na infolinię HAIER nr tel. 22 5851111 lub 0 801081314 lub poprzez stronę internetową http://www. pl zakładka wsparcie serwisowe.

Wady ujawnione w okresie gwarancji zostaną usunięte przez autoryzowany serwis w możliwie najkrótszym terminie, nieprzekraczającym 30 dni licząc od daty przyjęcia zgłoszenia. Naprawy dużych urządzeń AGD wykonywane będą u klienta, w razie konieczności naprawy w warsztacie serwis przewiezie urządzenie do warsztatu i z powrotem. Do naprawy wymagane jest udostępnienie urządzenia przez Klienta.
Jeśli usterki nie da się usunąć Gwarant może podjąć decyzję o wymianie urządzenia na nowe oferując urządzenie identyczne lub o zbliżonych parametrach.
W przypadku gdy wymiana nie będzie możliwa Gwarant wystawi oświadczenie serwisowe umożliwiające rozliczenie reklamacji przez sprzedawcę urządzenia.

Jeśli podczas wizyty technika okaże się, że urządzenie działa prawidłowo lub zgłaszany problem nie jest objęty gwarancją klient może być obciążony kosztami interwencji serwisu.

2 - Ograniczenia

Gwarancja nie obejmuje:

- materiałów i czynności należących do normalnej obsługi eksploatacyjnej, np. zainstalowanie sprzętu, programowanie, czyszczenie filtrów, pompy, wymiana żarówek i bezpieczników, sprawdzenie działania, konserwacja. Usługi w/w są płatne przez Klienta,

- części zużywających się, np. żarówek, uszczelek, filtra węglowego, filtra tłuszczu, filtra wody, pokręteł,

- naprawy lub wymiany, ani zwrotu ceny zakupu w odniesieniu do urządzeń, w których ujawniły się usterki spowodowane zaniedbaniami ze strony klienta oraz/lub eksploatacją niezgodną z instrukcją obsługi dołączoną do urządzenia w momencie sprzedaży, wynikające z uderzenia pioruna, działania warunków atmosferycznych, przepięć oraz przetężeń, niewystarczającego lub nieregularnego zasilania elektrycznego, nieprawidłowego użycia lub użycia niezgodnego z normami technicznymi oraz/lub zasadami BHP obowiązującymi w kraju, w którym urządzenie jest eksploatowane, a także odszkodowania za ewentualne szkody spowodowane przez urządzenia,

- naprawy, wymiany ani zwrotu ceny zakupu w związku z nieprawidłowościami w pracy urządzenia wynikającymi z instalacją niezgodną z instrukcją instalacji dołączoną do urządzenia oraz z napraw bądź modyfikacji urządzenia przeprowadzanych przez nieautoryzowane serwisy, osoby nieupoważnione przez HAIER, a także odszkodowania za ewentualne szkody spowodowane przez urządzenia,

- uszkodzeń mechanicznych i szkód transportowych

- odszkodowania za szkody przypadkowe lub wynikających z utraty lub niemożności wykorzystania urządzenia, odszkodowanie za zepsute artykuły spożywcze, zniszczoną lub zabrudzoną odzież, 

- Haier nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszone braki / uszkodzenia dotyczące akcesoriów takich jak: półki do chłodziarek, półki na butelki, pojemniki na jajka, żarówki, itp. w momencie gdy zgłoszenie takie zostanie zarejestrowane po 7 dniach od momentu zakupu sprzętu przez Klienta końcowego,

- Klient traci wszelkie prawa wynikające z gwarancji w przypadku dokonywania nieautoryzowanych napraw lub zmian konstrukcyjnych. Gwarancja może nie mieć zastosowania w sytuacji, gdy sprzęt używany jest do celów przemysłowych, komercyjnych lub innych niezgodnych z przeznaczeniem.

- Montaż urządzenia wymagający specjalistycznego podłączenia, np. płyty kuchennej, piekarnika, musi być przeprowadzony wyłącznie przez instalatora z uprawnieniami w sposób zalecany przez producenta. Zbadanie skuteczności obwodu ochronnego instalacji elektrycznej lub szczelności instalacji gazowej dokonane po montażu urządzenia należy potwierdzić w karcie gwarancyjnej pieczątką i podpisem instalatora pod rygorem utraty uprawnień gwarancyjnych.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień klienta wobec sprzedawcy wynikających z przepisów o rękojmi.

AutorWątek: Regulacja gaźnika Cz 350 (Przeczytany 18320 razy)


Witam!
Wiem wiem powiecie że temat już był, nawet zrobione osobny artykuł o regulacji gaziora... ale Jawy 350 i ga¼nik z ssaniem. <drool>
próbowałem mniej więcej tak regulować ga¼nik przelewowy w mojej Cz ale kiepsko to idzie. Motor nie trzyma wolnych obrotów tak jak ma być (Trzyma, ale dopiero jak się dobrze nagrzeje). Dobra regulacja wpływa też na zużycie paliwka więc czy możecie opisać regulację takiego starego ga¼nika przelewowego? <book>
Pzdr.

« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2011, 00:46:06 wysłana przez Willy »

Zapisane

ZaKrystian powiedz mi, ile Jawa pali Ci?

bo wedlug mnie jezeli chodzi o regulacje gaznika do cezety lub jawy 350 to kazdy musi do tego podejsc indywidualnie, niestety jest to starszy typ gaznika co wcale nie oznacza ze gorszy, ja reguluje go w nastepujacy sposob
1 silnik musi byc cieply nawet bardzo
2 wrecam na maksa srubke powietrza a wolnych obrotow wykrecam(ta od przepustnicy)
3 odkrecam srobke od powietrza tak o 1. 5 obortu max 2. 5
4 pozniej reguluje prace tylko i wylacznie srubka od przepustnicy
slinik przy dobrze ustawionym zaplonie powinien sobie spokojnie dac rade przy wlaczonych swiatlach na wolnych obortach znaczy sie okolo 1200 obrotow
. puzniej pozostaje jeszcze iglica, jezeli widzimy ze silnik jest zalany ze leje sie z tlumikow itp to regulujemy jej poziom, ja osobiscie iglice mam na przedostatnim rowku od góry(znaczy sie od krotszej czesci iglicy) przez co mieszanka jest lekko ubosza w paliwo ale za to silnik pracuje rowno i nie jest taki agresywny świece sa brazowiutkie niczym za przeproszeniem gowno

Witam.

Krystian250:
Opisy regulacji tego typu ga¼ników są w wielu książkach o starych motocyklach. Widzę po Twoim profilu, że masz WSK'e... tam regulacja ga¼nika przebiega na tych samych zasadach. Mogę Ci przesłać na maila serwisówki do CZ 350, a dla porównania (jest tam ładny opis regulacji ga¼nika) także do WSK'i.
Poprostu nie wiem czy mogę opublikować pojedyñcze strony z samym opisem regulacji. Zapodałbym linki i wiele innych osób mogłoby skorzystać, ale nie upoważniono mnie do tego...
A w sumie link do serwisówki Jawy/CZ znajduje się w tym wątku: http://www. 0

Pozdrawiam.

radek mogłbys zarzucic tego skana na jakis speedyshare. com?
albo na e-mail: grucha591@wp. pl

Witam.

Jeśli nie ma nic w tym złego (czyt. łamania prawa), to zamieszcze... będzie to ułatwienie dla wielu.

Z serwisówki do CZ 175/125, nie znam bibliografii <dontgetit>:

Z serwisówki Jawa/CZ 350, (J. Kruszewski, J. Nowacki, sam obsługuję motocykl Jawa, Cz, wyd. WKi£):

Z serwisówki do WSK'i, (inż. Adam Kuklewicz, mgr inż. Józef Kapecki, Naprawa motocykli WSK, wyd. WKi£) - całość do pobrania z http://motocykle. org/:

Miłej lektury i pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2008, 20:02:21 wysłana przez KOREK »

o i Właśnie o to chodziło o szybka i mądra odpowiedz! Dzięki koledzy! <cheers> A i jeszcze jedno pytanko... Czy do Cz pasował by gażnik od Jawy? Bo ponoc jest trwalszy i oszczędniejszy?
Wiem że gdzieś był ten wątek ale tak przy okazji sie pytam

Zarejestruj się

Aby zalogować się, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem witryny. Rejestracja zajmuje tylko chwilę, a znacznie zwiększa możliwości korzystania z witryny. Administrator witryny może zarejestrowanym użytkownikom nadać wiele dodatkowych uprawnień. Przed rejestracją zapoznaj się z naszym regulaminem, zasadami ochrony danych osobowych oraz z odpowiedziami na często zadawane pytania (FAQ), gdzie jest wyjaśnionych wiele podstawowych zagadnień dotyczących funkcjonowania witryny.

Regulamin | Zasady ochrony danych osobowych


Zarejestruj się

Zawiadomienie regulacyjne Haier Bd 350

Bezpośredni link do pobrania Zawiadomienie regulacyjne Haier Bd 350

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zawiadomienie regulacyjne Haier Bd 350