Zestaw montażowy Bosch She68r5 Series

Zestaw montażowy Bosch She68r5 Series to zaawansowany zestaw montażowy składający się z naczyń kuchennych, zaworów, armatury i akcesoriów. Zestaw ten jest wyposażony w wysokiej jakości części i jest łatwy w montażu. Wszystkie elementy są wykonane z trwałej i odpornej na zużycie stali nierdzewnej, a zestaw zawiera zawory z certyfikatem niezawodności. Zestaw montażowy Bosch She68r5 Series jest idealny dla osób, które chcą wyposażyć swoją kuchnię w profesjonalne i trwałe akcesoria.

Ostatnia aktualizacja: Zestaw montażowy Bosch She68r5 Series

Cena z VAT

Jednostka opakowania:1 szt.

W celu zamówienia, skontaktuj się z nami: 801 002 071 lub wyślij e-mail: sklep. online@bshg. com

Gdzie chcesz kupić swój produkt?

Ten produkt nie jest dostępny na stronie Bosch. Proszę wybierz inny sklep.

Kup w sklepie stacjonarnym

Centrum Kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w weekendy 8:00-17:00.

42 271 5555
  • Poznaj nasz serwis

Infolinia produktowa

Informacje produktowe, dobór urządzeń.

Tutaj znajdziesz oryginalne i zamienne Elementy montażowe do zmywarek marki Beko. Zastosowanie filtrów ułatwi Tobie znalezienie potrzebnej części. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to w wyniku ukażą się części pasujące do Twojego modelu. Tabliczka znamionowa w zmywarce najczęściej umieszczona jest z boku drzwi. Może też znajdować się na górnej lub bocznej krawędzi drzwi. Zawsze możesz skorzystać z listy części dostępnej na stronie internetowej, dowiesz się o innych artykułach wchodzących w skład modelu Twojego. Zużyła Ci się uszczelka drzwi do zmywarki? Już nie musisz się martwić jak ją wymienisz. Wystarczy, że wejdziesz na nasz kanał na YouTube i obejrzysz filmik z wymianą części. Chcesz cieszyć się czystością swoich sprzętów jak najdłużej? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki do pielęgnacji sprzętów AGD.

Poniżej znajdziesz oryginalne i zamienne Elementy montażowe do lodówek marki Bosch. Używając filtrów nie będziesz marnował czasu na szukanie potrzebnej części. Wybierając model urządzenia sprawniej dopasujesz potrzebną część. Podpowiadamy, gdzie znaleźć tabliczkę znamionową w Twojej lodówce-ścianka boczna obudowy. Sprawdź nasze karty złożeniowe, aby upewnić się jakiej części poszukujesz. Wychodząc naprzeciw Ciebie zamieścilismy krótki filmik instruktażowy na kanale YouTube, jak samodzielnie wymienić uszczelkę w lodówce. Chcesz usunąć tłuste plamy po pieczeniu swojej ulubionej potrawy zajrzyj do naszej oferty preparatów pielęgnacyjnych do sprzętów AGD.

Zestaw montażowy Bosch She68r5 Series

Bezpośredni link do pobrania Zestaw montażowy Bosch She68r5 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zestaw montażowy Bosch She68r5 Series