Zestaw montażowy Haier Hms1260bs

Zestaw montażowy Haier Hms1260bs to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wygodnego i szybkiego sposobu montażu lodówki. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne narzędzia i części, aby pomóc w szybkim i bezproblemowym zainstalowaniu lodówki. Zestaw zawiera również instrukcje krok po kroku i dokładne ilustracje, które pomogą w procesie montażu. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą samodzielnie zainstalować lodówkę bez konieczności korzystania z usług profesjonalisty.

Ostatnia aktualizacja: Zestaw montażowy Haier Hms1260bs

Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Szukaj po kategorii części

 1. north. pl
 2. Części do zmywarek

Tutaj znajdziesz oryginalne części i ich odpowiedniki do zmywarek. Zastosowanie filtrów znajdujących się po lewej stronie ułatwi nawigację po stronie internetowej. Jeżeli w pole wyszukiwarki wpiszesz model sprzętu to intuicyjnie wyświetlą się części do Twojego modelu. Tabliczka znamionowa w zmywarce najczęściej umieszczona jest z boku drzwi. Może też znajdować się na górnej lub bocznej krawędzi drzwi. Jeśli nie wiesz jak nazywa się poszukiwana przez Ciebie część - sprawdź nasze karty złożeniowe. Wymiana części w zmywarce to nie będzie dla Ciebie żaden problem jeśli wejdziesz na nasz kanał YouTube i obejrzysz jak najłatwiej można to zrobić. Nasza oferta zawiera również szeroki wybór środków pielęgnacyjnych oraz akcesoriów do większości sprzętów AGD.

Kategoria części:

 • (2 571)
 • (2 883)(2 139)(1 067)(1 064)(1 026)(2 459)(837)(3 255)(463)

Dostępność

Dziękujemy Pani Josephine!

Pierwszy na świecie prototyp zmywarki opatentowany został w 1886 roku przez panią Josephine Cochrane - szarą, zdawałoby się, gospodynię domową.

Panią Cochrane irytowało, że jej cenną porcelanową zastawę służba regularnie tłukła podczas zmywania. Zamysł był prosty: skonstruować urządzenie, które nie tłucze naczyń podczas zmywania. Pani Cochrane z pomocą mechanika George`a Buttersa skonstruowała prototyp napędzanego ręcznie urządzenia, który opatentowała 28 grudnia 1886 roku. Pierwszy egzemplarz zainstalowany został oczywiście w domostwie pani Cochrane, skutecznie zastępując służące oraz oszczędzając pani domu czas na własnoręcznym zmywaniu kosztownej zastawy.

Zasada działania pierwszych modeli była praktycznie identyczna z istniejącymi dzisiaj urządzeniami, oczywiście z wyjątkiem napędu. Produkowane seryjnie modele wyposażane były w silnik parowy zastępujący pracę ludzkich mięśni i znacznie zwiększający wydajność urządzenia. Dzięki ogłoszeniom w gazetach, jako pierwsze zmywarkami pani Cochrane zainteresowały się hotele oraz restauracje, ponieważ urządzenie oszczędzało nie tylko pieniądze potrzebne na zatrudnienie dodatkowych pracowników, ale i czas wymagany na wyczyszczenie wielu zestawów zastaw stołowych. Pani Cochrane nagrodzona została za swój projekt oraz wytrzymałość urządzenia na Wystawie Światowej w Chicago w roku 1893, a po jej śmierci firma została przejęta przez The Hobart Manufacturing Company (w skrócie THMC), firmę znaną między innymi z produktów sprzedawanych pod marką Kitchen Aid.

Czego nie wkładać do zmywarki?

Korzystanie ze zmywarki w sposób wydajny i poprawny, a przede wszystkim bezpieczny dla urządzenia oraz użytkownika wiąże się z kilkoma podstawowymi zasadami. Po pierwsze, zawsze należy pamiętać, że zmywarka jest urządzeniem elektrycznym wykorzystującym gorącą wodę pod ciśnieniem. Dlatego też wszelkie naprawy, wymiany i czyszczenie części do zmywarki należy przeprowadzać dopiero po odłączeniu urządzenia od sieci zasilania. Samo zaś codzienne użytkowanie ograniczyć można do kilku prostych kwestii. Najważniejsze pytanie: czego nie można myć w zmywarce? Materiały termoplastyczne, drewno oraz aluminium nie powinny trafić do zmywarki - tworzywa mogą się odkształcić, drewno pęknąć a aluminium pokryć nalotem.

Unikać także powinniśmy wysokich naczyń - kieliszki oraz duże talerze mogą zostać uszkodzone przez ramię spryskiwacza. Unikać także powinniśmy naczyń wykonanych z kryształu lub szkła ołowiowego. Przed włożeniem naczyń do zmywarki usuwamy z nich wszystkie większe pozostałości jedzenia, szczególnie większe elementy twarde - takie jak kości lub pestki. Unikamy dzięki temu zatkania filtrów. Duże, twarde elementy mogą także dostać się do podzespołów, uszkadzając węże połączeniowe lub pompę odpływową. Jeżeli wnętrze komory zmywarki jest zanieczyszczone, a w kuchni pojawił się nieprzyjemny zapach - najprawdopodobniej konieczne jest czyszczenie i konserwacja. W tym celu należy wykorzystać sól regeneracyjną oraz dedykowane preparaty czyszcząco - odtłuszczające. Bardzo ważne jest także, by ręcznie oczyścić obydwa filtry odpływowe oraz sprawdzić stan ramion spryskiwacza - może się okazać, że poszczególne oczka spryskiwacza zatkane zostały zanieczyszczeniami. W takim wypadku wydajność zmywania spadnie. Możemy też zakupić odświeżacze do zmywarki, które dedykowane są do wszystkich rodzajów i marek zmywarek do naczyń. Pamiętajmy też, że akcesoria do zmywarek takie jak kosze na sztućce muszą być dedykowane do naszego modelu.

Nasze wskazówki

 • Jak układać naczynia w zmywarce?
 • Zepsuta grzałka w zmywarce – jak sprawdzić?
 • Co oznacza czerwona ikonka z gwiazdką w zmywarce Ikea?
 • Jak działa zmywarka?
 • Zmywarka nabiera wodę
 • Zestawy montażowe klocków hamulcowych

  Klocki to elementy hamulców tarczowych, które są używane w motoryzacji. Wraz z tarczami hamulcowymi współgrają tak, aby kierowca mógł efektywnie hamować lub zatrzymywać samochód. Komponenty składają się ze stalowych płytek nośnych z materiałem ciernym – grafitem, wełną stalową, włóknami miedzianymi i szklanymi lub brązem i tlenkiem żelaza, który jest związany z powierzchnią przylegającą do wirników hamulców tarczowych. Zestawy montażowe klocków hamulcowych dostępne w ofercie sklepu Inter Cars, to części, które swoją obecnością w całym układzie przedłużają jego żywotność.

  Czym są zestawy montażowe klocków hamulcowych? 

  Jedną z najważniejszych kwestii w układzie zacisku hamulcowego jest to, by klocek przylegał ciasno do tarczy, a także samego zacisku. Powinien też zużywać się możliwie równomiernie. 

  Znaczącym aspektem w tym kontekście jest to, że okładzina cierna powinna być zawsze równoległa do płaszczyzny tarczy hamulcowej. Właśnie w tym punkcie zaczynają działać zestawy montażowe klocków hamulcowe, czyli płyty antywibracyjne, sworznie i sprężyny. 

  Odpowiednio dobrane komponenty będą pozytywnie wpływać na żywotność klocków, obniżać stopień generowanego hałasu w trakcie jazdy, a także zwiększać odporność na fading – określenie dotyczy zanikającej skuteczności hamowania pojazdu.

  Kiedy używać zestawów montażowych klocków hamulcowych? 

  Części powinny być używane za każdym razem, kiedy są wymieniane klocki hamulcowe. W innym przypadku, gdy podmienia się stare komponenty na nowe, ale użyje się używanego już wcześniej zestawu montażowego klocków hamulcowych, prawdopodobnie dojdzie do ich przedwczesnego zużycia. Nie będą też gwarantować prawidłowego działania przy redukcji prędkości pojazdu, czy nagłego stopowania auta. 

  Zestawy montażowe klocków hamulcowych powinny być używane co ok. 5 tys. km w przypadku kierowców, którzy jeżdżą wyczynowo np. po bezdrożach przy dużej prędkości. Bariera 10-20 tys. km dotyczy właścicieli pojazdów, którzy dynamicznie poruszają się po mieście. W większości przypadków właśnie ten przedział najczęściej dotyczy kierowców. 

  Hamulce tarczowe i pozostałe elementy układu muszą być wymieniane co 20-50 tys. km w sytuacji, gdy samochodem jeździ doświadczony kierowca, a większość trasy pokonuje poza miastem. Hamulce tarczowe w zestawie, a także inne części mogą być zastąpione nowymi po przejechaniu wspomnianego dystansu również przez tych, którzy wybierają spokojny styl jazdy się po mieście. 

  Najdłuższe odstępy w używaniu zestawów montażowych klocków hamulcowych dotyczą kierowców preferujących jazdę ekonomiczną. Są to właściciele pojazdów poruszających się przede wszystkim po trasach międzymiastowych o dobrej nawierzchni. Jednak warto mieć na uwadze, że dystans 40-80 tys. km to absolutna granica. Kiedy tylko zostanie przekroczona, należy wymienić klocki. 

  Serwisowanie z zestawami montażowymi klocków hamulcowych – kiedy jest konieczne? 

  Podstawą do serwisowania z zestawami montażowymi klocków hamulcowych, jest znajomość działania samego układu. Składa się ze wspomnianych klocków i tarcz hamulcowych, a także pompy, przewodu ciśnieniowego i elastycznego oraz zacisków hamulcowych i pedału, którym uruchamia się działanie instalacji.

  Te wszystkie części są narażone na zużycie i należy regularnie weryfikować ich stan techniczny, a także wymieniać na nowe, jeśli zajdzie taka potrzeba. Sama kwestia wytrzymałości zależy nie tylko od materiału wykonania czy producenta. Znaczenie ma również sposób prowadzenia pojazdu. 

  Zestawy montażowe klocków hamulcowych będą musiały być znacznie częściej używane w sytuacji, gdy kierowca będzie przemieszczał się przeciążonym samochodem, stopował auto gwałtowne, poruszał się głównie po drogach miejskich czy często przemierzał trasy o dużym stopniu pochyłości, na przykład górskie. 

  Zestawy montażowe klocków hamulcowych dostępne w ofercie sklepu Inter Cars 

  Inter Cars ma w swojej ofercie zestawy montażowe klocków hamulcowych od najlepszych producentów. Zarówno majsterkowicze-amatorzy, jak i profesjonaliści z zakładów serwisowych, gdzie są przeprowadzane wymiany i naprawy układów hamulcowych, doceniają zestawy montażowe klocków hamulcowych od marek takich jak m. in. : 

  • - Bosch,
  • - Delphi,
  • - Wagner,
  • - Autofren Seinsa,
  • - Textar,
  • - Ate,

  Biorąc pod uwagę zróżnicowaną ofertę sklepu, każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Dlatego szukając pewnych części do Twojego układu hamulcowego, jak na przykład zestawy montażowe klocków, wybierz Inter Cars! 

  ECOWATT
  Jesteśmy hurtownią OZE, która obsługuje miesięcznie setki firm i prywatnych inwestorów w zakresie materiałów do montażu kompletnej instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła czy klimatyzacji. Produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Współpracujemy z takimi markami, jak: Leapton, Jinko, Longi, Risen, Sharp, Growatt, Foxess, Sofar Solar, Fronius, Haier, Panasonic, Kaisai i inne. W hurtowni dostępne są również profile, mostki trapezowe oraz pozostałe elementy montażowe, a także zasobniki i podgrzewacze CWU.
  W ofercie również konstrukcje montażowe na dach i grunt, okablowanie, zabezpieczenia, rozdzielnice PV i wiele innych.

  PRZEDMIOT SPRZEDAŻY
  Zestaw do montażu pompy ciepła o mocy 5 kW
  - Pompa ciepła HAIER super aqua 5 kW
  - Moduł ciepłej wody użytkowej do pompy ciepła Haier - ATW-A01
  - Pilot/sterownik do pompy ciepła Haier - YR-E27
  - Drazice podgrzewacz do C. W. U. 200L
  - Zawór strefowy 3-drogowy
  - Grupy bezpieczeństwa do C. O. 3 bar
  - Grupy bezpieczeństwa do C. 6 bar
  - Naczynie przeponowe C.
  - Naczynie przeponowe C.

  PRODUCENT POMPY CIEPŁA
  Pompa ciepła Haier działa w oparciu o ekologiczny czynnik R32, który sprawia, że urządzenie jest bardziej efektywne. Dzięki sprężarce DC Inverter i wykorzystanym materiałom wygłuszającym pompa ciepła Haier pracuje w bardzo cichym trybie. Urządzenie wyposażone jest w wiele funkcji przyczyniających się do komfortu użytkowania, jak inteligentna technologia przeciw zamarzaniu, która automatycznie ocenia różnicę temperatury w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury wody oraz czynnika w układzie, co chroni system przed zamarzaniem.

  Pompa ciepła Haier ma możliwość połączenia z wieloma rodzajami ogrzewania, np. klimakonwektory, ogrzewanie podłogowe, czy tradycyjne grzejniki. Wyróżnia się precyzją nastawy temperatury i błyskawicznym doprowadzeniem ciepła do domu. Urządzenie może pracować w trybie QUIET i TURBO, pozwalając na wydajne ogrzewanie dostosowane do potrzeb użytkowników.

  DANE TECHNICZNE POMPY CIEPŁA:
  - model: AU052FYCRB (HW)
  - wymiary: 920 x 760 x 372 mm
  - waga: 69 kg
  - COP: 5. 05

  CENA
  - podana cena jest ceną NETTO za opisany wyżej zestaw!

  ZAPEWNIAMY:
  - najlepszą cenę oryginalnego sprzętu bez pośredników
  - wysoką jakość, oficjalne certyfikaty i gwarancje producenta
  - szybką dostawa na terenie całej Polski do 2-3 dni roboczych
  - możliwość odbioru osobistego bezpośrednio z magazynu (ul. Podzamcze 34b, 32-200 Miechów)
  - fakturę VAT

  ZAMÓWIENIE:
  - napisz na OLX
  - zadzwoń na podany numer telefonu

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego:
  www. ecowattservis. pl

  Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7. 00 - 16. 00. Magazyn jest czynny w godzinach 9. Odbiór towaru z magazynu jest możliwy w innych godzinach za wcześniejszym uzgodnieniem z działem sprzedaży.
  W pozostałe dni prosimy o kontakt wyłącznie mailowy.

Zestaw montażowy Haier Hms1260bs

Bezpośredni link do pobrania Zestaw montażowy Haier Hms1260bs

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zestaw montażowy Haier Hms1260bs