Reklamacje i zwroty

ZWROT

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, tj.powinien być kompletny w oryginalnym opakowaniu, musi posiadać oryginalne etykiety

Chcąc zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym przesyłając wypełniony formularz zwrotu.

Wypełniony formularz FORMULARZ ZWROTU prosimy odesłać wraz z potwierdzeniem zamówienia i zwracanym zamówieniem na adres:

Salvo Group Sp. z o.o. ul. Łużycka 21, 75-113 Koszalin, adres email: czappajkowo@gmail.com

Zwrot należności za zamówienie towary nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu. 

 

REKLAMACJA

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować.

W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji FORMULARZ REKLAMACJI

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu oraz produktem, którą chcą Państwo zareklamować, na adres: Salvo Group Sp. z o.o. ul. Łużycka 21, 75-113 Koszalin, adres email: czappajkowo@gmail.com

W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl